BN Telekom & Bulurum.com Hakkında

BN Telekom 2007 yılında Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendirilmiş bir Rehberlik Hizmeti şirketidir ve bulurum.com internet sitesinin sahibidir. bulurum.com online ticari rehberi Türkiye genelinde tüm bölgeler ve şehirlerde bütün iş kollarında aradığınız detaylı ve cografi bilgiye ulaşmanızı sağlar. Bulurum.com'un esnek ve akıllı arama moturu, yararlı yerel bilgileri müşteriler için hazır ve satın almaya uygun olarak sunar.

İş Senaryosu

Satış ekibiyle merkez arasındaki operasyon mesajlaşma uygulamalarında grup iletişimi, telefon konuşmaları, ofis programları ve ortak alanlarla dağınık bir şekilde yönetilmeye çalışıldı. Bu konuda saha ekibini denetleyebilecekleri, merkez ile saha ekibi arasında ilişkiyi kurabilecekleri bir yazılıma ihtiyaç duydular.

  • İnternet

  • İstanbul

  • 500 Çalışan

%20

Satış Artışı

%80

Günlük Ziyaretlerde Artış

%120

Satış Süreç Takibinde Artış

"Dağınık iletişim kanallarıyla yönettiğimiz operasyonumuzu Ekmob ile tanıştıktan sonra tek bir noktadan yönetebilir hale geldik."
  • Bülent Çankaya
    Satış Yöneticisi, Bulurum.com

Ekmob'un BN Telekom İçin Sunduğu Çözüm

Dağınık şekilde çözülmeye çalışılan saha operasyonu yönetimi noktasında Ekmob, ihtiyaç duyulan araçları bir araya getirerek tek bir çözüm olarak sundu.

Saha satış ekibinin ziyaretlerinin ve takvimlerinin merkezden planlanabilmesi ve bütün yönetim kadrosunun planlanan takvimlere gerçek zamanlı ulaşabilmesi ve takip edebilmesi sağlandı.

Planlanan ziyaretlerin gerçekleşip, gerçekleşmediği ve ziyaretlerin nasıl sonuçlandığı kolayca raporlanabilir hale geldi.

Ziyaretler içerisinde not ve sipariş alma gibi önemli aktivitelerden müşterilerinin kartvizitlerinin taranmasına kadar gerçek zamanlı ve lokasyon bazlı takip edilebilmesi ve raporlanabilmesi; süreç içerisinde müdahale edilebilmesi sağlandı.

Ekmob'u şimdi dene! 14 gün ücretsiz

Deneme Sürümünü Başlat