Çağtek

Çağtek Hakkında

Efes Pilsen'in bünyesinde yer alan bir birimin kurduğu Çağtek, 1996 yılında fıçı bakım işlemleriyle başladığı faaliyet hayatına, dolap soğutma sistemleri ve dolap nakliye işlemlerini de dahil ederek büyümesini sürdürmektedir.

Şirket fıçı bakım hizmeti vermektedir. Bakım hizmeti çerçevesinde karşılaşılan arıza durumlarına müdahale etmektedir.

İş Senaryosu

Bira mayalı bir içecek olduğu için saklanılan dolapların 15 günlük periyotlar halinde bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu bağlamda saha personelinin ziyaret etmesi gereken yerlere gitmesi ve şirketin istemiş olduğu standartlarda bakımlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

  • Teknik Servis

  • İstanbul

  • 60 Çalışan

"Anlık görüntü alabildiğimiz için sahadaki arkadaşlarımızın işlerini ne kadar doğru yapabildiğini görüntüleyebiliyoruz."
  • Şenol Erdan
    Şirket Sahibi, Çağtek

Ekmob'un Çağtek İçin Sunduğu Çözüm

Bakım sürecinde uygulanan işlemlerin fotoğraflandırılması ve anlık olarak merkeze paylaşılması sağlandı.

Efes Pilsen'in kendi iç yazılımı ile entegre bir şekilde çalışan, tekrarlı takvimler oluşturarak saha ekibinin günlük ziyaretlerini otomatik bir şekilde hatırlatması sağlandı.

Saha ekiplerinin vermiş olduğu hizmet çerçevesinde sürecin nasıl yürütüldüğü, standartlara ne kadar uyulduğu, ilgili noktaya gerçekten gidip gitmediği ile ilgili olarak saha ekibi analiz raporu ile süreç takibi kolaylaştırıldı.

Ekmob'u şimdi dene! 14 gün ücretsiz

Deneme Sürümünü Başlat