Düğün.com Hakkında

2007 yılından itibaren faaliyete başlamış evlenecek olanlarla firmaları bir araya getiren bir platform. Evlenecek olanların, firmalara ve firmalarla ilgili fotoğraflara, fiyat tekliflerine ve organizasyon bilgilerine ulaşabilmelerine imkan tanımaktadır.

İş Senaryosu

Şirketin büyümesindeki en önemli faktör satış ekibi. Enerjilerini ve zamanınlarını saha ekiplerinin verimliliğini arttırmaya yönelik çözümler ve optimizasyonlar üzerine odaklanmaktalar. İzlenilen strateji, standart olarak kendi içlerinde kullanılan CRM çözümüydü. Bunların dışında asıl ihtiyaç duydukları konu, saha satış ekibi yönetimi platformuydu. Saha ekiplerinin maliyetli ekipler olması, olası iptal edilen randevuların tekrardan planlanması, mevcut randevuların sağlıklı şekilde raporlanıp analiz edilebilmesi, saha ekibinin verimliliğini arttıracak çözümler üzerine arayışları sonucu Ekmob ile tanıştılar.

  • Hizmet

  • İstanbul

  • 120 Çalışan

"Eğer sahadaki verileri doğru okuyamıyorsanız, iyi bir planlama ve doğru bir stratejik karar almanız malesef mümkün olmuyor. Ekmob arada bunu sağlıyor."
  • Emin Tuçen MAZI
    Genel Müdür Yardımcısı, Düğün.com

Ekmob'un Düğün.com İçin Sunduğu Çözüm

Yayın hizmeti verdikleri firmalara ait fotoğraflar, dokümanlar ve içerik bilgileri hızlı bir şekilde merkezle paylaşılabilabilmekte. Böylece firmalar düğün.com'da aynı gün içerisinde yayına girme imkanı ile karşılaşıyorlar.

Ekip içi iletişimde ve firma verilerinin merkezle paylaşılması konusunda kullanılan dağınık iletişim araçları Ekmob ile tek bir uygulama üzerinden yönetilebilir hale geldi. Böylece ekibi yormadan daha verimli bir çalışma ortamı yaratıldı.

Merkeze gelen randevular saha ekibiyle ölçülebilir ve anlık olarak paylaşılabilmekte. Böylece randevu / rut planlaması daha verimli şekilde yürütülebilmektedir.

Ekmob'u şimdi dene! 14 gün ücretsiz

Deneme Sürümünü Başlat