Ertek Retail Hakkında

Ertek Retail 1990 yılında kuruldu. Kurulduğu günden bugüne pek çok değerli markanın distribütörlüğünü yaptı. Şu anda distribütörlüğünü yapmakta olduğu markalar arasında Babyliss, Silk'n ve Omron bulunmakta. Distribütörlüğünü yapmakta olduğu ürünleri büyük perakende zincirlerinde satmakla birlikte geleneksel kanallarda da faaliyetlerine devam etmektedir.

İş Senaryosu

Saha ekibi büyük perakende zincirler ve onların satış uçlarını gezmekteler. Belirli satış uçlarında satılan ürünlerin takibini ve kontrolünü yapmaktalar. Ürün sergilemelerinin ve ürün fiyatlarının doğru olması, ürünün mağazalardaki stoklarının farkındalığı ve takibi oldukça önemli bir konu. Saha ekiplerinin birbiriyle ve merkezle iletişim halinde kalabilmesi, yapılanların denetimlerinin sağlanabilmesi için bir çözüm arayışındalardı.

  • Kişisel Bakım

  • İstanbul

  • 55

%100

Sahayla Karşılıklı İletişim

%80

Mağaza İçi Takip

%50

Ekip Gelişim Takibi

"Ekmob sayesinde sahada yapılan tüm aktivitelere anlık olarak ulaşabiliyoruz. Saha ile aramızdaki iletişim hiç bu kadar kuvvetli olmamıştı."
  • Oya Gökşahin
    Satış ve Pazarlama, Ertek Retail

Ekmob'un Ertek Retail İçin Sunduğu Çözüm

Saha ekibinden gelen bilgiler doğrultusunda satış ucunda yapılan sergilemelerin, ürün fiyatlarının ve ürün sergilemelerinin denetimiyle ilgili ihtiyaç duyulan bilgiler gerçek zamanlı ulaşılabilir hale geldi.

Mağazalardaki ürünlerinin stok bilgileri, stok farkındalığı ve ürün görselleri gibi bilgiler gerçek zamanlı olarak raporlanabilir hale geldi.

Saha ile merkez arasındaki iletişim her zamankinden daha güçlü hale geldi. Saha ekibinin mağazalarda gerçekleştirdiği aktiviteler gerçek zamanlı olarak paylaşılmakta ve merkez tarafından müdahale edilebilmekte.

Ekmob'u şimdi dene! 14 gün ücretsiz

Deneme Sürümünü Başlat