Zingat Hakkında

REIDIN ve Doğuş Grubu işbirliğiyle 2015 yılında faaliyete geçen Zingat, kaliteli hizmet ve şeffaf bilgi anlayışını benimseyerek gayrimenkul profesyonellerini ve bireyleri doğru, kapsamlı referans bilgilerle aynı çatı altında buluşturan güvenilir bir gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformudur. Türkiye'de gayrimenkul sektörüne yatırım yapanlar, gayrimenkul satanlar/kiralayanlar, yeni ev arayışında olanlar, bu sektörden profesyonel kazanç sağlayanlar için bir buluşma noktası ve referans bilgi kaynağıdır.

İş Senaryosu

Zingat'ın saha ekibi, Türkiye çapındaki yaklaşık 40.000 emlak ofisine ziyaretler gerçekleştirerek, Zingat üyesi olmaları için çalışmalar gerçekleştiriyor. Mevcut CRM çözümleri olmasına rağmen, çeşitli sebeplerden bu sistemin saha ekipleri tarafından verimli kullanılması mümkün olmamış. Sahanın takibi, araç takip sistemi, WhatsApp ve Excel tabloları ile gerçekleştirilmeye çalışılırken personelin %20-30 arasında vakit kaybı oluşmaktaydı ve Zingat bu nedenle bir çözüm arayışına girmişti.

  • Gayrimenkul

  • İstanbul

  • 200 Çalışan

"Ekmob'la yönetim kararlarımızı daha hızlı alabilir hale geldik. Ekmob, maliyet avantajıyla birlikte, gelecek planlarımızı daha rahat yapma imkanı sunuyor."
  • Tolga NAYAN
    Satış Direktörü, Zingat.com

Ekmob'un Zingat İçin Sunduğu Çözüm

Zingat'ın farklı araçlarla dağınık şekilde çözmeye çalıştığı saha operasyonu yönetimi ihtiyacını, Ekmob, ihtiyaç duyulan araçları bir araya getirerek tek bir çözüm olarak sundu.

Saha satış ekibinin ziyaretlerinin canlı olarak izlenebildiği Ekmob ile, yönetim tarafından satışa dönüşme oranları, ciro, ve tekliflerin gerçek zamanlı takip edilebilmesi sağlandı.

Zingat, Ekmob ile yönetim kararlarını daha hızlı alabilir, gelecek planlarını daha rahat yapabilir hale gelirken, aynı zamanda maliyet avantajı da elde etti.

Sonuç olarak Ekmob, Zingat saha ekibinin dağınık iletişim ve raporlama kanalları nedeniyle kaybettiği %20-30 arasındaki zamanını daha verimli kullanabilmesine imkan sağlarken, yönetimin her türlü saha verisine anlık canlı raporlarla erişebilmesine imkan sağladı.

Ekmob'u şimdi dene! 14 gün ücretsiz

Deneme Sürümünü Başlat