Şirket Tanıtımı

Ekmob (Ekmob Mobil İş Sistemleri ve Teknolojileri A.Ş.), saha operasyonu olan şirketlere daha etkin ekip yönetim imkanı sağlayan bulut tabanlı ve SaaS modeliyle sunulan çözümler geliştirmek üzere 2015 yılında kurulmuştur.

Ekmob mobil çözümler alanındaki tecrübesiyle 2018 yılında PayU altyapısında sunulan ve mobil cihazlardan ödeme çözümleri içeren mPOS ürününü PayU ile iş ortaklığı çerçevesinde geliştirmiştir.

Aralarında ING Bank, Novartis, British American Tobacco, Fibabanka, TEMSA, LG, Zingat.com, Fıratpen ve Pirelli’nin de bulunduğu birçok büyük firma, saha ekiplerini Ekmob ile yönetmektedirler. Başarı hikayeleri ve referanslar için tıklayın.

Modüler ve özelleştirilebilir yapısıyla, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunan Ekmob, istenirse özel geliştirme hizmeti ve entegrasyon özellikleriyle, kurumların özel beklentilerine de cevap verebilmektedir. Sahip olduğu API sayesinde Ekmob, özel entegrasyon geliştirilebilmesine de olanak tanımaktadır. Ekmob, mobil CRM, mobil form, anketler, ziyaret planlama, sipariş, takım yönetimi/mesajlaşma ve lokasyon takibi özellikleriyle Ekmob, saha ekiplerinin tüm süreçlerini %40’a kadar daha verimli yönetmelerini sağlamaktadır. Ekmob paketlerini incelemek için tıklayın.

Ekmob 2019 yılı Haziran ayı itibariyle Yıldız Teknik Üniversitesi TeknoPark’taki ofisinde 12 kişilik ekip ile hizmet vermeye devam etmektedir. Ekibimiz için tıklayın.

Ekmob'u şimdi dene! 14 gün ücretsiz

Deneme Sürümünü Başlat