KOBİ'leri Geleceğe Taşıyan Dijital Köprü, QNB Finansbank

Şirketinizin ihtiyaçlarına tek bir çatı altında çözüm bulabileceğiniz ayrıcalıklar dünyasına hoşgeldiniz!

Siz işinizi büyütün gerisini bize bırakın!

QNB Finansbank Dijital Köprü ile hem bankacılık hem de bankacılık dışı
ihtiyaçlarınızı dijital olarak tek bir yerden karşılayabilirsiniz. QNB Finansbank Dijital Köprü ile, Ekmob’u 20 çalışan için 2022 yılına kadar ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Özellikler

Potansiyel satışlarınızı tek bir panoda görüntülersiniz. Fırsatlarınızın durumunu, verdiğiniz teklifi, devam eden tüm satış potansiyellerini tek tıkla yönetirsiniz.

Saha satış ekibiniz mobil uygulaması ile satış sürecini yönetir. Tüm satışlar raporlanabilir bir altyapıda sunulur. Yapılan aktivitelerin satışa etkisini anlık takip edersiniz.

Gerçekleştirilen ziyaretlerin sağlıklı ziyaretler olup olmadığını anında görürsünüz. Ekibinizin rutunu inceler, yorum yapar – her an ekibinize destek olursunuz.

Süreçlerinize uygun formlar tasarlar, sahadan anlık veri toplarsınız. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutar, kritik raporlar oluşturur ve analiz edersiniz.

Ekibinizin gerçekleştireceği ziyaretleri, yapacağı aramaları ve video konferansları planlar ve kontrol edersiniz. Tüm ekibinizin takvimini tek ekranda görür, aktivite ataması yaparsınız.

Ekibinize ciro bazlı veya aktivite bazlı hedefler verirsiniz. Yapılan aktiviteler otomatik olarak hedef modülünde işlenir. Bu hedefleri haftalık – aylık ya da çeyrek bazında takip edersiniz.

Saha ekibiniz, yakınındaki potansiyel müşterileri harita üzerinde görür, filtreler ve tanışma ziyareti gerçekleştirir. Ekibinizin yeni müşteri geliştirmesi sayesinde satışlarınızı arttırırsınız.