icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin

Medikal ve OTC Sektörü

Saha Satış Yönetimi Uygulaması

Hekim, hastane, eczane ve firmalarına ziyaret yapan ekipler için özel geliştirildi. Ürün sunumu yapın, güncel hasta tercihlerini raporlayın, ürün görünürlüğünüzü artırın. Anlamlı ve sağlıklı ziyaretler yapın. Sahada yapılan satış aktivitelerini anlık olarak inceleyin.

Randevu Oluştur

5000’den Fazla Saha Satış Ekibi Daha Çok Satışı Daha Çabuk Kapatıyor

Medikal ve OTC Sektörleri Referansları
Medikal ve OTC Sektörleri Referansları
Medikal ve OTC Sektörleri Referansları

Medikal ve OTC Sektörü

Saha satış faaliyetlerinizi tek bir platformda toplayın.

Satış Üretkenliğinizi Artırın

Saha ekibinizin gerek planlı gerek çat kapı her ziyarete hazır olmasını sağlayın. Ekibinizin, müşterileriniz ile ilgili bilmesi gereken tüm verileri tek tıkla görüntüleyin. Yakınımda ara özelliği ile sahada etrafınızdaki potansiyel müşterileri görün. Ürün sunumu, ziyaret, arama veya eğitim – mevcut müşterilerinize geçmişte yapılan her aktiviteyi görün. Tüm dokümanlarınızı her an yanınızda taşıyın. Planlı, programlı ve verimli çalışın. Satışları artırın.

Anlık Veri Toplayın

Eczane teknikerleri, hastane yöneticileri, medikal satınalmacıları, hekimler ve diğer tüm potansiyel müşterileriniz ile raporlanabilir ve özel bir iletişim kurun. Ziyaretler esnasında fotoğraflar çekin, formlar aracılığıyla iç görü toplayın. Müşteri memnuniyetini ölçün, rakip ürünlerle ilgili geri bildirim toplayın, yeni trendleri sahadan toplayın.

Doğru Planlama ve Sağlıklı Ziyaretler Yapın

Portföy hakimiyetini maksimuma çıkarın. Üst satış ve çapraz satışlarınızı artırın. Ziyaret frekansı ayarı ile “6 ayda 1 ziyaret et” gibi otomatik görevler atayın, takvimlere işleyin. Müşteriye doğru sıklıkta ziyaret ederek, sürdürülebilir satış elde edin!

Satış ekibinizi bir üst seviyeye çıkarmaya hazır mısınız?

    Mustafa İlker Aktaş
    Mustafa İlker Aktaş

    Gülsa – Genel Müdür

    “Saha satış ekibi yönetimi, sahadaki bilgiyi toplama ve analiz etme ihtiyacı olanlar için Ekmob’tan iyisi yok.”