Müşteri İlişkileri Kurulumu

Ekmob CRM ile müşterilerinizi bölge, grup ve etiket bazında sınıflandırabilirsiniz. Müşteri türlerinizi dinamik olarak oluşturup müşterilerinizi çeşitli türlerede segmente edebilirsiniz. Aktif, pasif, potansiyel gibi. Tüm müşterilerinizi yönetim panelinde görüntüleyebilir, işlem türlerine göre listeleyebilir ve filtreleyebilirsiniz. Ayrıca her bir firmanın tüm geçmiş sürecini görüntüleyebilir ve raporlayabilirsiniz.

Ekmob CRM ile müşteri alanlarında grup, etiket ve müşteri türü alanları yeterli gelmez ise sınırsız ek tanımlı alanlar ekleyebilirsiniz. Tanımlı alanları tek seçmeli, tarih, metin ve sayı gibi filtreler ile oluşturabilirsiniz.

Müşterilerinizi istediğiniz zaman dış bir ortama excel olarak aktarabilir veya içeriye alabilirsiniz.

Müşteri İlişkileri Mobil Uygulama Kullanımı

Mobil uygulama ile saha temsilcileri müşteri bilgilerinin en son halini devamlı güncel olarak görür. Yetkisi dahilinde müşterinin bilgilerinde güncelleme yapabilir. Müşterinin daha önceki tüm geçmiş aktivitelerini görüntüleyebilir.

Etrafında yeni müşteri ara özelliği sayesinde potansiyel yeni müşteriler ekleyebilir ve ziyaret edebilir.

Yakınımda Ara

Saha ekibiniz bulunduğu noktadaki yeni potansiyel müşterilerini keşfedebilir ve portföyüne kazandırabilir. Saha ekibiniz bu keşfi odaklandığınız sektör özelinde de gerçekleştirebilir.

Ekmob'u şimdi dene! 14 gün ücretsiz

Deneme Sürümünü Başlat