Ekmob ile Dinamik Formlar Oluşturun

Ekmob ile istediğiniz seviyede form ve anket tasarlayabilirsiniz. Soru-cevap, seçmeli, çoktan seçmeli, tarih, kısa - uzun metin, resim, ürün gibi bir çok kriteri formu/anketinizi oluştururken kullanabilirsiniz.

Ekmob Form ve anket alt yapısı offline çalışabilir özelliktedir.

Form ve anket, etiket veya kategori bazlı gruplayabilir, belirli bir firma, firma kategorisine, saha ekibine atayabilirsiniz.

Ekmob Mobil Uygulama ile Kolayca Data Toplayın

Merkezden oluşturulan formlar anlık sahadaki bütün temsilcilere aktarılır. Temsilciler kolay ve hızlı alt yapısı sayesinde saniyeler içinde istenilen tüm dataları uygulama içinden giriş yapabilir. Uygulama internete çıkmasa bile tüm bilgiler offline olarak alınabilir.

Formlarınızı, Anketleri Raporlayın ve Analiz Edin

Sahadan toplanan tüm form ve anketler grafik ve liste bazlı raporlanabilir. İstenilirse excel formatında dışarı alınabilir veya geliştirilen API sayesinde farklı iş zekası uygulamasına gönderilebilir.

Formlar bir ziyaret sürecine bağlanılabilir veya görev olarak atanabilir. Örneğin sipariş alınamayan bir ziyaretten sonra otomatik olarak neden alınamadığını sorgulayan bir form ile bilgi toplayabilir ve sahadan diğer gelen formalar ile birlikte toplu analiz yapabilirsiniz.

Ekmob'u şimdi dene! 14 gün ücretsiz

Deneme Sürümünü Başlat