Ekmob ile Ekibinizin Programını Yönetin

Yönetim paneli üzerinden saha ekipleriniz için ziyaret ekleyebilir veya düzenleyebilirsiniz. Ziyaretin içine not ekleyebilir, takvimi belirli aralıklarla tekrarlı olarak kayıt edebilirsiniz. Takvimi planlamadan önce takvimi atadığınız firma ile temsilcinizin harita üzerinden anlık olarak konumlarını görerek planlama yapabilirsiniz.

Ekmob Mobil Uygulama ile Randevu Planlama

Sahadaki ekibiniz mobil uygulama üzerinden takvimini planlayabilir veya merkez tarafından atanmış takvimleri görüntüleyebilir.
Ekmob takvimlerinizi ziyaret gerçekleşmiş, gerçekleşmemiş, iptal veya ertlenmiş olarak akıllı bir şekilde etiketlenmesini sağlar.

Performans Bazlı Ziyaret

Ekmob özel filtreleme alanı sayesinde müşteri türü, tipi, etiketi, önceki ziyaret bitiş durumları, ziyaret sıklıkları, etrafındaki firmalar gibi farklı seviyede bir çok filtre ile ziyaret planlama öncesinde ziyaret edeceği firmaları performans bazlı ayrıştırabilir. Örnek: Potansiyel Müşteri Grubunda, son bir ayda ziyaret etmediğim, 5 km yakınımda bulunan firmalara ziyaret planla.

Ziyaret Süreçlerini Raporlama

Yöneticiler tek bir panel üzerinden sahadaki tüm ekibin takvimini ve gerçekleşme durumunu tek bir yerden görebilir. Ziyaretlerin ne kadarı gerçekleşti ne kadarı gerçekleşmedi, iptal veya ertelenen takvimleri performans bazlı görüntüleyebilirsiniz.
Ekmob takvimlerinizi ziyaret gerçekleşmiş, gerçekleşmemiş, iptal veya ertlenmiş olarak akıllı bir şekilde etiketlenmesini sağlar.

Ekmob'u şimdi dene! 14 gün ücretsiz

Deneme Sürümünü Başlat