icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin

Sahadan Veri Toplama

Analiz ve içgörü

Satış ekipleri, müşteri kazanımı ve satış noktasında çalışmalarının yanı sıra, çalıştıkları bölgede rakip analizi, pazar analizi, müşteri şikayetleri, müşterilerin güncel durumu gibi birçok veriye erişirler. Bu veriler genellikle dağınık bir şekilde merkez ve yöneticilerle paylaşılır. Ancak, bu önemli veriler doğru bir şekilde raporlanamadığında, saha analizi ve iç görü oluşturmak zorlaşır.

Randevu Oluştur

Sahadan Veri Toplama

Saha Analizi ve İçgörü oluşturun, raporlayın.

Formlar

Form alt yapısı sayesinde sahadan her seviyede bilgi toplayabilirsiniz. Pazar analizi, rekabet avantajı, pazarlama iç görülerini toplayarak raporlayabilirsiniz. Ayrıca kendi ve rakip ürünlerinin stok durumu, fiyat bilgisi, görünürlük ve bulunabilirlik bilgilerine erişebilirsiniz. Formlar, iş akışlarınızı tasarlamanızı ve otomasyon sayesinde alınan cevaplara göre aksiyonları belirlemenizi sağlar.

Özelleştirilebilir Altyapı

Sahadan ihtiyacınız olan veri için istediğiniz formu dakikalar içinde oluşturabilirsiniz. Hangi ekiplerin ve hangi aktiviteler sırasında formu dolduracağını belirleyebilirsiniz. Formu tasarladıktan sonra yapmanız gereken tek şey, raporlama ekranında gelen verileri analiz etmektir.

İş Akışı ve Otomasyon Desteği

Formu tasarladıktan sonra sorular arasında geçişler ve akışlar tasarlayabilirsiniz. Böylece sahada formun daha hızlı ve etkili bir şekilde doldurulmasını sağlayabilirsiniz. Formun sorularına verilen cevaplara göre kime bildirim gitmesi gerektiğini, hangi tür firmalarda doldurulması gerektiğini veya hangi aktivitelerde doldurulması gerektiğini belirleyerek otomasyonlar tanımlayabilirsiniz. Sahadaki verinin önemine göre ilgili departmana konu hakkında hızlı bir bilgi akışı sağlayabilirsiniz.

Stok ve Fiyat Analizi

Müşterinizde, size veya rakibinize ait ürünlere ilişkin stok, fiyat, görünürlük gibi bilgileri, Ekmob’un kullanımı kolay arayüzü sayesinde hızlı bir şekilde toplayabilirsiniz.

Satış ekibinizi bir üst seviyeye çıkarmaya hazır mısınız?

    Emrah Özbek
    Emrah Özbek

    Bölgetel – Bayi Sahibi

    “Ekmob SFA, Türkiye’nin her yerine veya belirli bir bölgeye yayılmış uzaktan çalışan satış organizasyonları için ideal bir çözümdür. Bu nedenle Ekmob SFA’yı tanımanızı öneririm.”