Ekibinizi Lokasyon Bazlı İzleyin

EKMOB harita uygulaması sayesinde sahadaki ekiplerinizi harita üzerinde lokasyon bazlı görev yerlerinde olup olmadığını gerçek zamanlı görüntüleyin ve iletişime geçin.

Ekiplerin üzerindeki iş süreçlerini, günlük rotalarını ve yaptıkları aktiviteleri harita üzerinde konum ve zaman bazlı izleyin. Böylece ekibinizin verimini ve sorumluluğunu arttırın.

Sahadan Data Toplayın

EKMOB perakende yönetimi yazılımı sayesinde özelleştirilebilir formlar oluşturabilirsiniz. Oluşturulan formlar ile mobil cihazlar vasıtası ile hedeflenmiş veriler toplayabilirsiniz. Topladığınız verileri sektör, firma ve kullanıcı bazlı raporlayabilir, yönetimsel kararlar alabilirsiniz.

Form oluştururken tarih, seçmeli, çoktan seçmeli, imza, resim, rakam ve ürün alanları kullanarak birbirinden bağımsız onlarca farklı form oluşturabilirsiniz.

Raporları oluştururken belirli bir gruba, müşteriye ve saha ekibine atayabilirsiniz. Böylece sahadan gelecek verileri segmente etmiş olursunuz.

Örnek raporlar; stok durumu raporu, mağaza durum raporu, promosyon raporu, rakip durum analiz raporu ve sizin düzenleyeceğiniz bir çok dinamik rapor.

Dağınık iletişim kanallarıyla yönettiğimiz operasyonumuzu Ekmob ile tanıştıktan sonra tek bir noktadan yönetebilir hale geldik.
  • Bülent Çankaya
    Satış Yöneticisi, Bulurum

Ekiplerinizin Takvimlerini Yönetin

Ekmob Perakende yönetim yazılımı ile ekiplerinizin takvimlerini yönetebilirsiniz. Ekiplerinizi takvimlerini ve ziyaret edecekleri noktaları günlük, haftalık ve aylık olarak planlayabilirsiniz.

Ekipleriniz planlanmış takvimleri görüntüleyebilir, planlanmış takvime göre rotalarını görüntüleyebilir ve ziyaretlerini gerçekleştirebilirler. Ekipler planlanmış takvimleri erteleyebilir veya rededebilir.

Kullanıcılar kendi ziyaret planlamasını yapabilir ve yöneticiye onaya sunabilir.

Tekrarlanmış ziyaretler planlayabilirsiniz. Böylece ayın belirli günlerinde aynı noktanın devamlı ziyaret edilmesi sağlanılabilir.

Özel Formlar Oluşturun

Ekmob satış uygulaması ile oluşturacağınız özel formlar sayesinde satış noktasında temsilcinizin doğru sorular sormasını sağlayabilir ve ziyaret sonrasında ziyaret performansı ile ilgili geri bildirimler toplayabilirsiniz.

Örneğin bir satıcınız ziyaret noktasında ziyareti bitir butonuna bastığı zaman ziyaretin bitiş türünü seçebilir ve bu türe göre tanımlanmış özel bir formu müşteriye doldurtabilir.

Formlar içinde fotoğraf çekebilir. Satış ekibiniz gittiği noktada hasarlı ürün veya iade ürün almak zorunda kalabilir. Bu durumda iade formu düzenleyebilir ve iade alınacak ürünlerin fotoğraflarını çekerek forma ekleyebilir. Çekilen fotoğraf etiketlenebilir, çeken temsilci, lokasyon ve firma bilgisi ile birlikte raporlanır şekilde bulut ortamında saklanır.

Ekmob'u şimdi dene! 14 gün ücretsiz

Deneme Sürümünü Başlat