Perakende Denetimlerinizi Özelleştirin

Ekmob perakende denetim yazılımını sektör ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Sahadan toplanmasını istediğiniz datanın içeriğini ve sürecini belirleyerek sahadaki ekibinize görev olarak atarak her ziyaret noktasında ziyaret noktasına göre görevlerin yapılmasını sağlatabilirsiniz.

Örneğin İç Anadolu bölgesinde çalışan bütün saha temsilcilerinize o anda rakip ürünün fiyatı veya kampanyası hakkında bilgi toplama görevi açabilir, görevin gerçekleşme durumunu ve raporunu anlık olarak görüntüleyebilir. Toplanan her görev analiz için grafik ve satır bazlı raporlanabilir.

Ekmob sayesinde sahada yapılan tüm aktivitelere anlık olarak ulaşabiliyoruz. Saha ile aramızdaki iletişim hiç bu kadar kuvvetli olmamıştı.
  • Oya Gökşahin
    Ertek Retail

Ekibinizin Performansını Anlık Olarak Takip Edin

Ekibinizin gün içinde mesai başlangıç - bitiş, ziyaret noktalarının gerçekten ziyaret edilip edilmediği, gün içinde yaptığı görevler, doldurduğu formlar, tamamladığı randevular ve bir daha çok iş sürecini web yönetim konsolu sayesinde anlık olarak raporlayabilir ve diğer ekipler ile arasındaki performansını kıyaslayabilirsiniz.

Takvim Planlama

Takvim planlama aracı ile ekibinizin doğru zamanda doğru yerde olmasını sağlayabilir ve tüm takvimlerini performans bazlı planlayabilirsiniz.

Yönetici konsolundan planladığınız takvimler sahadaki ekibin uygulamasına anlık olarak düşecek ve ekip üyeleri gün içinde ziyaret edeceği noktaları, ziyaret süreleriniz ve ziyaret esnasında yapması geken aktiviteleri anlık olarak görebilirler.

Yöneticiler web yönetim konsolu üzerinden anlık ve lokasyon bazlı takvimlerin gerçekleşme durumlarını, iptal ve ertelenen takvimleri görebilecek ve performans bazlı raporlayabilirler.

Ekmob'u şimdi dene! 14 gün ücretsiz

Deneme Sürümünü Başlat