Zaman Yönetimi Sağlar

Ekmob saha satış uygulaması ile satış ekibiniz günlük ve haftalık takvimlerini performans bazlı düzenleyebilir. Ziyaret edeceği noktaları belirli filtrelerden geçirerek ziyaretlerini belirli bir performansa bağlayabilir. Örneğin iki km etrafımda son bir haftadır ziyaret etmediğim firmaları listele diyerek sadece bu firmalara bir planlama yapabilir.

Saha satış ekibinin takvimi günlük veya haftalık olarak merkez tarafından oluşturulabilir. Kullanıcı isterse geçmiş ve gelecek takvimlerini uygulama üzerinden görebilir ve isterse takvimlerde düzenleme talep edebilir. Takvimlerini erteleyebilir veya iptal edebilir.

Tahsilat Yönetimi

Ekmob tahsilat uygulaması sayesinde ekibinizdeki akıllı cihazları bir pos makinesi gibi kullanabilirsiniz. Ekmob Tahsilat Yönetimi sayesinde banka sanal pos bilgilerinizi yönetim paneli üzerinden tanımlayarak mobil uygulama sayesinde sahada müşterilerinizden kredi kartı ile online tahsilat yapabilirsiniz. PAY/U entegrasyonu sayesinde ise Fraud ve Chargeback süreçleri filtrelenerek güvenli bir şekilde tahsilat yapmanızı olanak sağlar.

Farklı illerdeki ekiplerimin satış süreçlerini Ekmob sayesinde kolaylıkla raporlayabiliyor ve yönetebiliyorum.
  • Özgür Kaan İnanç
    Direktör, Cerean Enerji

Satış Takımınızı Gerçek Zamanlı İzleyin

Ekmob satış uygulaması sayesinde satış takımınızın gün içindeki ziyaret noktalarını, planladığı takvimi ve takvimlerini gerçekleştirirken izlediği rotayı anlık olarak görüntüleyebilir ve raporlayabilirsiniz. En yakın bayi veya hizmet noktanıza hangi satış personelizin yakın olduğunu görebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Özel Formlar Oluşturun

Ekmob satış uygulaması ile oluşturacağınız özel formlar sayesinde satış noktasında temsilcinizin doğru sorular sormasını sağlayabilir ve ziyaret sonrasında ziyaret performansı ile ilgili geri bildirimler toplayabilirsiniz.

Örneğin bir satıcınız ziyaret noktasında ziyareti bitir butonuna bastığı zaman ziyaretin bitiş türünü seçebilir ve bu türe göre tanımlanmış özel bir formu müşteriye doldurtabilir.

Formlar içinde fotoğraf çekebilir. Satış ekibiniz gittiği noktada hasarlı ürün veya iade ürün almak zorunda kalabilir. Bu durumda iade formu düzenleyebilir ve iade alınacak ürünlerin fotoğraflarını çekerek forma ekleyebilir. Çekilen fotoğraf etiketlenebilir, çeken temsilci, lokasyon ve firma bilgisi ile birlikte raporlanır şekilde bulut ortamında saklanır.

Ekmob'u şimdi dene! 14 gün ücretsiz

Deneme Sürümünü Başlat