Saha Servis Ekibinizi İzleyin

Ekmob ile saha servis ekiplerinizi herhangi bir araç takip sistemi olmadan gün içinde anlık olarak tüm rotalarını görüntüleyebilir, ziyaret ettiği ve etmediği görev noktalarını raporlayabilirsiniz. Gün içindeki personellere atadığınız tüm görevleri izleyebilirsiniz.

Personelinizin Takvimini Planlayın

Ekmob servis yönetimi yazılımı sayesinde ekibinizin takvimini hızlı, kolay ve akıllı bir şekilde planlayabilirsiniz. Takvim üzerinde ziyaret edilecek müşterileri görüntüleyebilir ve o noktaya en yakın temsilciye görev atayabilirsiniz. Görev atadığınız bir firma artık başka bir kullanıcıya atanmayacaktır.

Görevleri kategorize edebilirsiniz. Önemli görev, Acil Görev, Yerinde veya Uzaktan görev gibi. Ayrıca görevleri durumuna göre takip edebilirsiniz. Tamamlandı, İptal Edildi veya Ertelendi gibi. Kategori veya durumuna göre değişen görev türlerini harita ve takvim üzerinde takip edebilirsiniz.

Ekiplerin Merkez İle Mesajlaşabilmesi

Ekmob ekibinizin gün içinde takım arkadaşları ve merkez ile devamlı güncel kalması ve birlikte çalışma için ekip içi mesajlaşma alt yapısı sunar.

Ekip ile merkez arasındaki telefon görüşmelerini en aza indirerek tüm iletişimi kayıt altında tutar.

Ekibinizin Günlük Mesaisini ve İşlerini Ölçün

Ekmob servis yönetimi yazılımı ile ekibiniz güne başlangıç ve bitiş saatini bildirebilir ve gün içinde ne kadarlık bir mesafe katettiğini gösterebilir.

Temsilciniz gününü bitirdiği zaman yönetim panelinden kapsamlı bir şekilde günün özetini görebilirsiniz. Gün içinde uğradığı noktalar, geçirdiği zaman, kapattığı veya açıkta kalan görevleri ve aktivite sayıları.

Özel Servis Formları Tasarlayın

Yönetim paneli üzerinden ziyaret noktalarında kullanılmak üzere dinamik ziyaret formları, servis formları, hizmet formları tasarlayın.

Hizmet noktalarında ziyaret türüne göre özelleştirilmiş formlar sayesinde detaylı bilgi toplanabilir. Ziyaretin bitiriliş türüne göre temsilciniz farklı bir form doldurabilir.

Ekmob'u şimdi dene! 14 gün ücretsiz

Deneme Sürümünü Başlat