icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin

Sürat Kargo’nun Ekmob SFA Deneyimi

Hakan KAYA – Deputy General Manger – Sales Müşteri ziyaretleri, satış sürecinin yönetilmesinde en önemli faktör. 10 müşteri ziyareti ile 100 müşteri ziyareti rakamsal olarak farklı gözükse de, 10 müşteri ziyareti ile 100 müşteri ziyaretinden daha fazla verim elde edilebilir. Doğru müşteriye ulaşmak ve müşteri taleplerine göre süreçlerinizi yönetmeniz gerekir. Ziyaretlerin satışa dönüşüm oranları, detaylarına […]

Hakkında

Sürat Kargo, 700’den fazla şubesi, 19 bölge müdürlüğü, 24 aktarma merkezi, 2000’den fazla mobil dağıtım alanı, binlerce araçtan oluşan filosu ve 6000’den fazla çalışanı ile kargolarınızı Türkiye’nin dört bir köşesine güvenle taşımaktadır. Ayrıca gerçekleştirdiği iş birliktelikleri ile müşterilerinin kargolarını dünyanın 220’den fazla ülke ve bölgesine taşımaya devam eden Sürat Kargo her geçen gün büyümesine devam etmektedir.

Hakan Kaya
Hakan Kaya

Deputy General Manager - Sales̈

Ziyaretlerin satışa dönüşüm oranları ve doğru müşteriye odaklanma konusunda, Ekmob SFA bize ölçülebilir iyileştirmeler gösterdi.

Sürat Kargo Ekipleri Dönüşüm Başarı Hikayesi

Sürat Kargo Ekipleri Dönüşüm Başarı Hikayesi

Hakan KAYA – Deputy General Manger – Sales

Müşteri ziyaretleri, satış sürecinin yönetilmesinde en önemli faktör. 10 müşteri ziyareti ile 100 müşteri ziyareti rakamsal olarak farklı gözükse de, 10 müşteri ziyareti ile 100 müşteri ziyaretinden daha fazla verim elde edilebilir. Doğru müşteriye ulaşmak ve müşteri taleplerine göre süreçlerinizi yönetmeniz gerekir. Ziyaretlerin satışa dönüşüm oranları, detaylarına girebilmek ve bunları raporlayabilir olmak, doğru müşteriye odaklanma konusunda ve kolay bilgi girişi ile de Ekmob SFA bize ölçülebilir iyileştirmeler gösterdi. Ziyaretlerde, müşteriden alınması gereken bilgilerin yönetimi ve bu bilgilerin ölçülebilmesi bizim içinde önemli bir problemdi. Bu probleme EKMOB SFA ile akılcı ve saha gerçeklerine göre değiştirilebilir çözümler bulduk.  Ekmob SFA modüler yapıda, her firmaya özel kendisinin tasarladığı bir yapı olduğu için, ilerleyen dönemlerde yeni eklemeler yapılarak daha da kişiselleştirilerek, geliştirilebileceğine inanıyorum. Tüm ekip Ekmob SFA kullanımdan memnun, saha satış faaliyeti olan tüm şirketlere öneririm.

Ekmob’da Kullanılan Modülller

  • Pano Alanı
  • Müşteri Yönetimi
  • Rut – Ajanda Yönetimi
  • Fırsat Yönetimi
  • Döküman Yönetimi
  • Özelleştirilebilir Formlar
  • Hedef Yönetimi

Özet

  • Ziyaretlerin satışa dönüşüm oranları ve doğru müşteriye odaklanma konusunda Ekmob SFA bize ölçülebilir iyileştirmeler gösterdi.
  • Saha satış faaliyeti olan tüm şirketlere Ekmob SFA’yı öneririm.

Tüm hikayeleri inceleyin.

Ekmob SFA: Satış Ekibi Otomasyonu – Sales Force Automation
Satış ekibinizin performansını artırın.

Ekmob’un sizin süreçlerinize nasıl fayda sağlayacağını öğrenmek için hemen uzman danışman ekibi ile iletişime geçin.