icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin
Entegrasyonlar

Ekmob ve İletişim

Zoom, 11Sight, AloTech ve Microsoft Teams tek platformda. Müşterilerinizle yaptığınız her görüşmeyi CRM verisine çevirin.

Satış Ekipleri İçin İletişim

Satış ekibiniz, firmanızın müşteriye temas eden yüzüdür. Satış ekiplerinizi ne kadar donanımlı hale getirirseniz, müşterinizdeki algı ve imajınızı da o kadar güçlendirirsiniz. Kullandığınız sistemi Ekmob ile entegre ederek hızlı kriz çözümleri sunabilir, mobil iletişim bağı ile rakiplerinizden öne geçebilirsiniz.

Müşterilerinizle kurduğunuz her etkileşim önemlidir. Bu verilerin dağınık kanallarda kaybolmasına izin vermeyin. Müşteriler ile yapılan toplantı, arama ve video görüşmeler anında Ekmob’a işlenir. Ekmob sayesinde yaptığınız toplantılar otomatik olarak CRM verisine dönüştürülür.

Ekmob Microsoft Teams, 11Sight ve Zoom ile entegredir. Müşteri ile video konferans planlamanızı, takvim daveti atmanızı, görüşmeleri kaydetmenizi ve otomatik olarak raporlamanızı sağlar.

AloTech entegrasyonu ile Ekmob üzerinde müşterileriniz arayabilir, bu konuşmaları kaydedebilir ve raporlayabilirsiniz. Hangi müşterim arandı, en çok aramayı hangi ekip arkadaşım yapıyor, anlamlı aramalar mı yapıyoruz gibi sorulara anında cevap bulursunuz.

Gizlilik, altyapı ve güvenlik sorunları yaşamadan, hızlı ve hatasız bir şekilde müşteri iletişiminizi en üst seviyeye taşımak için hemen entegrasyonumuzu devreye alın.

Ekmob’u İletişim sistemlerinize entegre ettiğiniz zaman

 • Video konferans ve toplu sesli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.
 • Müşterilerinizi ya da ekibinizi arayabilir, görüntülü görüşme yapabilir veya gelen çağrıları Ekmob üzerinden yanıtlayabilirsiniz.
 • Görüntülü toplantılar yapabilir, ürün tanıtımları gerçekleştirebilir veya eğitimler düzenleyebilirsiniz.
 • Uygulama indirmek, kayıt olmak, telefon numarası paylaşmak, adres paylaşmak gibi uğraşlara gerek duymadan, saniyeler içerisinde müşterinize ürünlerinizi tanıtabilirsiniz.
 • Sistem üzerinden gerçekleştirdiğiniz iletişim süreçlerini otomatik olarak CRM verisi haline getirebilirsiniz.

İletişim entegrasyonları ile tüm satış ekibinizin koordinasyonunu arttırabilir, iletişim sürecini kolaylaştırabilirsiniz. Hızlı, anlık ve etkili müşteri deneyimi sayesinde müşterilerinizle uzun vadeli ve yüksek karlılığa sahip bir süreç tasarlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Ekmob’a giriş yaptığınızda, sol alt menüden “Uygulamalar” ikonuna tıklayınız.
 • Açılan sayfadan entegrasyon talep ettiğiniz uygulamaya tıklayınız.
 • İlgili pencerede “Hemen Yükle” butonuna tıklayınız.
 • Açılan sayfadan entegrasyonun, diğer uygulama üzerindeki bilgilerinize erişim sağlaması için izin veriniz.
 • Ardından müşteri ve ürün/hizmet bilgilerinizi Ekmob’a aktarabilirsiniz.
 • Seçtiğiniz uygulama ve Ekmob hesaplarınızı eşleştirdiğinizde, Ekmob’da girdiğiniz müşterilerinizin bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Daha fazla yardım için lütfen bize danışın.

Zoom ve Microsoft Teams entegrasyonları tamamen ücretsizdir. AloTech ve 11Sight için aylık bir ücretlendirme uygulanmaktadır.

Evet, Ekmob üzerinden müşteriye ileteceğiniz Zoom veya Microsoft Teams davetleri Outlook ve Gmail kullanıcılarına takvim daveti olarak gidecektir.

Ekmob SFA: Satış Ekibi Otomasyonu – Sales Force Automation
Ekmob SFA: Satış Ekibi Otomasyonu – Sales Force Automation
Ekmob SFA: Satış Ekibi Otomasyonu – Sales Force Automation
Ekmob SFA: Satış Ekibi Otomasyonu – Sales Force Automation

Başvuru ve Bilgi Formu

Arama ve video konferanslarınızı anında CRM verisine çevirmek istiyorsanız, lütfen formu doldurun. Süreç danışmanlarımız en hızlı şekilde sizinle iletişime geçecektir.

[contact-form-7 id=”259″ title=”Video Konferans”]

Tüm referanslarımızı inceleyin.

Ekmob SFA: Satış Ekibi Otomasyonu – Sales Force Automation