icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin

Hakkımızda

Ekmob Mobil iş Sistemleri ve Teknolojileri A.Ş.

Ekmob Mobil İş Sistemleri ve Teknolojileri A.Ş. 30 kişilik bir Teknopark şirketidir. Tüm motivasyonu saha satış ekiplerinin hayatını kolaylaştırmak olan ekibimiz, 53 ülkeye hizmet vermektedir.

Hikayemiz

Ekmob, satış ekipleri yönetim verimliliğini arttırmak amacıyla 2015 yılında kurulmuş, bulut tabanlı bir hizmet sağlayıcısıdır. Yıllar içinde edindiği tecrübe ve müşteri geribildirimi doğrultusunda satış yönetimi ve pazarlama ekiplerine odaklanmıştır.

Ekmob, satış ekiplerinin bilgisayara ihtiyaç duymadan her yerde, her zaman tüm işlerini yönetebilmesini sağlar.

Veriler

Kurulduğu günden bugüne 3 turda 1 Milyon $’ın üzerinde yatırım almış olan Ekmob, 30 kişilik ekibiyle Gana’dan Almanya’ya, Polonya’dan Türkmenistan’a 53 ülkeye hizmet vermektedir.

4691 sayılı kanun kapsamında desteklenen bir Ar-Ge şirketidir. Tüm çözümlerini yerli mühendisler geliştirmektedir.

Ekmob A.Ş., Ekmob Lite ve Ekmob SFA dışında: 2018 yılında PayU’nun mPos ürününü, 2020 yılında PayTR’ın Mobil Pos çözümünü geliştirmiştir.

Ekmob olarak kurum kültürüne yatırım yapıyoruz. Ekibimizin her an kendini geliştirmesine, ekip içi girişimcilik yapmasına ve iş-özel hayat dengesini korumasına önem gösteriyoruz. Ekip arkadaşlarımızın hepsine yabancı dil dersi, uzmanlık alanında eğitim ve dijital kütüphanelere erişim sağlıyoruz. Ekibimizi yatırımcılarımızla tanıştırıyor, mentorluk almalarını sağlıyoruz. Kurum içinde de yeni başlayan arkadaşlarımıza “peer” sistemi ile eşliyor, alışma sürecini en verimli ve hızlı şekilde geçirmelerini sağlıyoruz.

Girişimciyiz

Kurum içinde yeni bir teknoloji ya da hizmet denenmesi teklif edilince en hızlı şekilde denenmesini sağlayacak bir ortam yaratıyoruz.

Bireyiz

Sadece mutlu insanların üretken olabileceğine inanıyoruz. Kişisel gelişime yatırım yapmanın yanı sıra herkesin kişisel alanına saygı gösteriyoruz.

Şeffafız

Yazılım ekibimizi satış toplantılarına, pazarlama ekibimizi ürün toplantılarına katılmasını sağlıyoruz. Bu sayede herkesin aynı sayfada olmasını sağlıyoruz.

Sunay Şener

Sunay Şener

Co Founder CEO

İbrahim Kılıç

İbrahim Kılıç

Co Founder

Hakan Bıyıklıoğlu

Hakan Bıyıklıoğlu

CTO

Nur Diken

Nur Diken

Head of Marketing

Bekir Uğur

Bekir Uğur

Head of Finance

Cihan Turan

Cihan Turan

C. Success Specialist

Ömer Can Bozkurt

Ömer Can Bozkurt

Head of Sales

Begüm Hayta

Begüm Hayta

Sales Executive

Mustafa Taş

Mustafa Taş

Frontend Developer

Onur Çalışan

Onur Çalışan

Marketing Specialist

Berker Saltoğlu

Berker Saltoğlu

SDR

Yusuf Oğuz

Yusuf Oğuz

C. Success Specialist

Tolga İslamgüneşi

Tolga İslamgüneşi

Software Test Engineer

Kubilay Özyalçın

Kubilay Özyalçın

Backend Developer

Can Uğur

Can Uğur

Financial Analyst

Satış ekibinizi bir üst seviyeye çıkarmaya hazır mısınız?

Input Invalid
    Mustafa İlker Aktaş
    Mustafa İlker Aktaş

    Gülsa – Genel Müdür

    “Saha satış ekibi ve sahadaki bilgiyi toplama, analiz etme ihtiyacı olanlar için Ekmob’tan iyisi yok.”