icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin

Hakkımızda

Ekmob Mobil iş Sistemleri ve Teknolojileri A.Ş.

Ekmob Mobil İş Sistemleri ve Teknolojileri A.Ş. 30 kişilik bir Teknopark şirketidir. Ekibimizin tüm motivasyonu satış ekiplerinin hayatını kolaylaştırmaktır.

Hikayemiz

Ekmob, 2017 yılında kurulan bir bulut tabanlı hizmet sağlayıcısıdır ve satış ekiplerinin yönetim verimliliğini arttırmayı hedeflemektedir.

Yıllar içinde kazandığı deneyim ve müşteri geri bildirimleri doğrultusunda özellikle satış yönetimi ve pazarlama ekiplerine odaklanmıştır.

Ekmob, şirketlerin satış süreçlerini tek bir platform üzerinden etkili bir şekilde yönetmelerine olanak tanır. Mobil öncelikli bir satış gücü otomasyonu olarak, Ekmob, satış ekiplerinin günlük operasyonlarını, müşteri ilişkilerini, satışları ve fırsatları tek bir noktadan yönetmelerine imkan sağlar.

Ekmob SFA, tüm toplantı notları, aktiviteler ve yazışmaları yapay zeka ve NLP kullanarak analiz eder. Bu sayede olumsuz durumlar hızla tespit edilir ve ekiplere iletilerek hızlı aksiyon alınmasına olanak tanır. Ayrıca, entegre olduğu ERP, CRM ve BI araçlarıyla birlikte çalışarak satış ekiplerinin ihtiyaç duyduğu tüm verilere tek bir mobil uygulama üzerinden erişmelerini sağlar.

Ekmob’un sunduğu bu özellikler sayesinde satış süreçlerinde %40’a varan bir verimlilik artışı elde edilebilmektedir.

Veriler

Ekmob, şu ana kadar başarıyla dört yatırım turunu tamamlamıştır. En son Temmuz 2023’te kapanan bridge tur ile lokal pazardaki büyümesini artırmayı ve global pazarlardaki operasyonları için ilk adımları atmaya odaklanmıştır.

Ekmob, 30 kişilik uzman ekibiyle hizmet vermektedir ve 4691 sayılı kanun kapsamında desteklenen bir Ar-Ge şirketidir. Şirket, tüm çözümlerini yerli mühendisler tarafından geliştirmektedir. Ekmob A.Ş., Ekmob Lite, Ekmob SFA ve GoCust ürünlerini geliştirmiştir.

Ekmob, kurum kültürüne büyük önem vermektedir. Ekibin sürekli olarak kendini geliştirmesine, iç girişimcilik yapmasına ve iş-özel hayat dengesini korumasına özel bir vurgu yapmaktadır. Ekip arkadaşlarına yabancı dil dersleri ve uzmanlık alanlarında destek sunarak onların kişisel ve profesyonel gelişimine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Girişimciyiz

Kurum içinde yeni bir teknoloji ya da hizmet denenmesi teklif edilince en hızlı şekilde denenmesini sağlayacak bir ortam yaratıyoruz.

Bireyiz

Sadece mutlu insanların üretken olabileceğine inanıyoruz. Kişisel gelişime yatırım yapmanın yanı sıra herkesin kişisel alanına saygı gösteriyoruz.

Şeffafız

Yazılım ekibimizi satış toplantılarına, pazarlama ekibimizi ürün toplantılarına katılmasını sağlıyoruz. Bu sayede herkesin aynı sayfada olmasını sağlıyoruz.

Sunay Şener

Sunay Şener

Co Founder CEO

İbrahim Kılıç

İbrahim Kılıç

Co Founder

Hakan Bıyıklıoğlu

Hakan Bıyıklıoğlu

CTO

Nur Diken

Nur Diken

Head of Marketing

Bekir Uğur

Bekir Uğur

Head of Finance

Cihan Turan

Cihan Turan

C. Success Specialist

Ömer Can Bozkurt

Ömer Can Bozkurt

Head of Sales

Elif Cihan

Elif Cihan

C. Success Specialist

Mustafa Taş

Mustafa Taş

Frontend Developer

Onur Çalışan

Onur Çalışan

Marketing Specialist

Gamze Kadam

Gamze Kadam

Marketing Assistant

Yusuf Oğuz

Yusuf Oğuz

C. Success Specialist

Tolga İslamgüneşi

Tolga İslamgüneşi

Software Test Engineer

Kubilay Özyalçın

Kubilay Özyalçın

Backend Developer

Duygu Özyumurtacılar

Duygu Özyumurtacılar

C. Success Specialist

Özge Aktaş

Özge Aktaş

C. Success Specialist

Umut Ateş

Umut Ateş

Sales Dev. Representative

Sedef Kanık

Sedef Kanık

C. Success Specialist

Can Uğur

Can Uğur

Financial Analyst

Satış ekibinizi bir üst seviyeye çıkarmaya hazır mısınız?

Input Invalid
    Mustafa İlker Aktaş
    Mustafa İlker Aktaş

    Gülsa – Genel Müdür

    “Saha satış ekibi ve sahadaki bilgiyi toplama, analiz etme ihtiyacı olanlar için Ekmob’tan iyisi yok.”