icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin

Hakkımızda

Ekmob Mobil İş Sistemleri ve Teknolojileri A.Ş. 30 kişilik bir Teknopark şirketidir. Tüm motivasyonu saha satış ekiplerinin hayatını kolaylaştırmak olan ekibimiz, 53 ülkeye hizmet vermektedir.

Hakkımızda

Hikayemiz

Ekmob, satış ekipleri yönetim verimliliğini arttırmak amacıyla 2015 yılında kurulmuş, bulut tabanlı bir hizmet sağlayıcısıdır. Yıllar içinde edindiği tecrübe ve müşteri geribildirimi doğrultusunda satış yönetimi ve pazarlama ekiplerine odaklanmıştır.

Ekmob, hizmetlerini 2 ürüne ayırmıştır. Bayi – Kanal yönetimi ve fırsat takibi yapan satış ekipleri için Ekmob SFA, pazarlama faaliyetleri ve kontrol yapan merch ekipleri için de Ekmob Lite ürününü sunmaktadır.

Ekmob, bu ekiplerin bilgisayara ihtiyaç duymadan tüm işlerini yönetebilmesini sağlar.

Veriler

Kurulduğu günden bugüne 3 turda 1 Milyon $’ın üzerinde yatırım almış olan Ekmob, 30 kişilik ekibiyle Gana’dan Almanya’ya, Polonya’dan Türkmenistan’a 53 ülkeye hizmet vermektedir.

QNB Finansbank’ın, Dijital Köprü projesinde çözüm ortağıdır. 4691 sayılı kanun kapsamında desteklenen bir Ar-Ge şirketidir. Tüm çözümlerini yerli mühendisler geliştirmektedir.

Ekmob A.Ş., Ekmob Lite ve Ekmob SFA dışında: 2018 yılında PayU’nun mPos ürününü, 2020 yılında PayTR’ın Mobil Pos çözümünü geliştirmiştir.

Ekmob olarak kurum kültürüne yatırım yapıyoruz. Ekibimizin her an kendini geliştirmesine, ekip içi girişimcilik yapmasına ve iş-özel hayat dengesini korumasına önem gösteriyoruz. Ekip arkadaşlarımızın hepsine yabancı dil dersi, uzmanlık alanında eğitim ve dijital kütüphanelere erişim sağlıyoruz. Ekibimizi yatırımcılarımızla tanıştırıyor, mentorluk almalarını sağlıyoruz. Kurum içinde de yeni başlayan arkadaşlarımıza “peer” sistemi ile eşliyor, alışma sürecini en verimli ve hızlı şekilde geçirmelerini sağlıyoruz.

Ekip

Satış ekibinizin performansını artırın.

Ekmob’un sizin süreçlerinize nasıl fayda sağlayacağını öğrenmek için hemen uzman danışman ekibi ile iletişime geçin.