icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin

İnşaat Sektörü

Saha Satış Yönetimi Uygulaması.

İnşaat Malzemesi ve Yapı Sektöründeki Firmalar İçin Geliştirildi. Sahayı anlık takip edin, beyan esaslı değil veriye dayalı raporlar alın. Bayi ve satış noktalarınızın memnuniyetini arttırırken direk satışlarınızı da planlı yönetin. Saha satış ekiplerinizi hızlı ve güvenilir bir çözüm ile dijitalleştirin.

Randevu Oluştur

5000’den Fazla Saha Satış Ekibi Daha Çok Satışı Daha Çabuk Kapatıyor

İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sektörleri Referansları
İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sektörleri Referansları
İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sektörleri Referansları

İnşaat Malzemeleri Sektörü

Satış Ekibinizin İhtiyaç Duyduğu Her Şey Mobil Cihazlarında!

Müşteri Ziyareti Performansınızı Artırın

Ziyaret esnasında ürün föyleri, tanıtıcı dokümanlar, kampanyalar ve müşteri bilgilerine 10 saniyede ulaşın. Müşterinin cari bilgilerini, ödeme koşullarını, en son konuşulan detayları ve ihtiyaç duyduğunuz her şeyi mobil uygulamadan inceleyin. Ziyaretlerde not alın, form doldurun, sipariş alın, tahsilat yapın. İleri tarihli ziyaretler planlayın. Müşteri ziyaretlerine hazır girin, hiçbir konuyu atlamayın, satışlarınızı artırın.

Portföy Hakimiyetinizi Artırın

Rut planları yapın, planlı ziyaretler gerçekleştirin. Saha satış ekibinizin fiziksel olarak yanında olamıyorken, uygulama üzerinden yanında olun. İhtiyaçlarına anlık cevap verin. Saha ziyaretlerini artırın, yapılan ziyaretlere yorumlarda bulunun. Olumlu veya olumsuz durumlarda anında aksiyon alın. Yapılan ziyaretlerin müşterideki ve satışlardaki etkisini analiz edin. Anlamlı raporları ile gündelik işleri azaltır, angaryayı ortadan kaldırır, size sadece satışa odaklanmak kalır!

Sahayı Naklen Seyredin, Veri ile Konuşun

Dinamik form yapısı ile anlamlı ve kolay bir sistem oturtun. Görünürlük Formu, Satış Formu ve Stok Formu gibi formlar ile sahadan anlık veri toplayın. Potansiyel Bayi Formu, Alt Bayi Uygun Formu gibi formlar ile uygunluk kontrolü yapın. Verimlilik artışı sağlayın.

Satış ekibinizi bir üst seviyeye çıkarmaya hazır mısınız?

    Mustafa İlker Aktaş
    Mustafa İlker Aktaş

    Gülsa – Genel Müdür

    “Saha satış ekibi yönetimi, sahadaki bilgiyi toplama ve analiz etme ihtiyacı olanlar için Ekmob’tan iyisi yok.”