icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin

E-Kitaplar

Ekmob Satış Ekiplerine Nasıl Fayda Sağlar?

Ekmob, çevrimdışı da çalışabilen mobil bir uygulamadır. Satış ekibinizin performansını ölçmenizi, analiz etmenizi ve iyileştirmenizi sağlar. 

Etkili Satış Kapatma Teknikleri

Teoride, bir satısın nasıl yapılacagını ögrenmek aslında oldukça basittir: Hazırlıklı görünün, satıs konusmanızı yapın, potansiyel müsterinizin itirazlarına cevap verin, satısı talep edin ve kesin bir cevap alana kadar süreci takip edin.

Saha Satış Performansı El Kitabı

Satıs yönetimi süreçlerinde yapılan en yaygın hata satıs metriklerinin tasarımı ve kullanımıdır. Satıs metrikleri, yönetimin satıs ekiplerinin performanslarını anlamasını, ölçmesini, kontrol etmesini ve iyilestirmesini saglar.

Satış Ekipleri Neden Direnç Gösterir?

E-kitabımızda satış ekiplerinin yeni gelen veya hali hazırda kurulu olan sistemlere neden direnç gösterdiği, uyumluluk sorunları yaşadıklarını ve bu problemlerin nasıl çözülebileceğini anlatıyoruz.

Ekmob Eksiksiz Dijital Dönüşüm

Teoride, bir satısın nasıl yapılacagını ögrenmek aslında oldukça basittir: Hazırlıklı görünün, satıs konusmanızı yapın, potansiyel müsterinizin itirazlarına cevap verin, satısı talep edin ve kesin bir cevap alana kadar süreci takip edin.

Satış Terimleri Sözlüğü

Ekmob Kurucu Ortağı Sunay Şener ve AloTech Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Korhan Erçin ”Uzaktan Ekip Yönetimi ve Tele Satış” konusunu konuştu. Bu webinarda: • Uzaktan ekip yönetimi nasıl yapılır? • Tele satış nedir, nasıl yapılır? • Satış ekipleri için telefonla satışın ipuçları nelerdir? Gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Satış Sürecinizi Dijitalleştirin

Satış ekibinize hedef verin, aktivitileri inceleyin, satışları artırın.

Ekmob SFA Satın Alma Rehberi

Satıs süreçlerindeki verimlilik kaybının önüne geçmek için SFA dünyasıyla tanısın. Satıs Gücü Otomasyonu sayesinde tekrarlı isleri otomatiklestirir, toplanan verileri anlamlandırır ve islersiniz. Tüm süreci daha kaliteli raporlayabilirsiniz.

Satış Ekiplerinin Mobil Asistanı

Satış ekibinizin performansını ölçmenizi, analiz etmenizi ve iyileştirmenizi sağlayan mobil satış yönetimi yazılımı.

Satış ekibinizi bir üst seviyeye çıkarmaya hazır mısınız?

    Mustafa İlker Aktaş
    Mustafa İlker Aktaş

    Gülsa – Genel Müdür

    “Saha satış ekibi yönetimi, sahadaki bilgiyi toplama ve analiz etme ihtiyacı olanlar için Ekmob’tan iyisi yok.”