icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin

Sigorta

Sigorta – OTC – İlaç firmalarının Satışlarını Arttırmak İçin Geliştirildi. Saha satış ekibiniz ister düzenli ziyaretlerle kanal yönetimi yapsın ister fırsat yönetsin, Ekmob anlık aktivite takibi ve müşteri yönetimi ile performansınızı arttırır. Hızlı, Güvenilir ve Sağlam.

5000’den Fazla Saha Satış EkibiDaha Çok Satışı Daha Çabuk Kapatıyor

Sigorta

Danışmanlarınızı, Bayilerinizi, Acentelerinizi, İş Ortaklarınızı ve Anlaşmalı Kurumlarınızı Bir Platformda Yönetin.

Sigorta ve Finans Sektörü Satış Ekibi Yönetim Uygulaması | Ekmob SFA
Kurumsal Hafızayı Güncel Tutun

Danışmanlarınızın gerek planlı gerek çat kapı ziyaretlerde en yüksek performansı sergilemesini sağlayın. Ziyaret esnasında alınan notlar ve doldurulan formlar ile müşterilerinizi tanıyın. Müşterileriniz ile ilgili tüm verileri tek tıkla görüntüleyin.

Müşteri özel alanlarını belirleyin, firmalarla ilgili görmek istediğiniz parametreleri belirleyin ve filtreleyin. Eğitim, arama, ziyaret ve üretim bilgisine 20 saniyede ulaşın.

Müşteri ziyareti sonunda bir sonuç ve takvim belirleyin, hiçbir noktayı es geçmeyin. Portföy hakimiyetinizi ve müşteri memnuniyetini artırın.

Sigorta ve Finans Sektörü Satış Ekibi Yönetim Uygulaması | Ekmob SFA
Anlık Veri ile Satışları Artırın

Kendinize özel formlar hazırlayın, müşteri ziyaretlerinde bu formları doldurun. Tüm verileri raporlanabilir bir altyapıda toplayın.

Müşteri Görüşme Formu, Referans Formu, Satış Beyan Formu, Müşteri Memnuniyet Formu gibi formlar oluşturun, sahayı anlık olarak yönetin. Kampanyalarınızın üretime etkisini analiz edin.

Anlamlı raporları ile gündelik işleri azaltın, angaryayı ortadan kaldırın. Sadece satışa odaklanın!

Sigorta

Sahadan veri toplayın, stratejinizi güçlendirin!

Ekmob’ta kolayca oluşturacağınız dinamik formlarla Satış Kanallarınızı gezin ve stratejinizi güçlendirmek için ihtiyacınız olan verileri hızlıca toplayın.

Sigorta ve Finans Sektörü Satış Ekibi Yönetim Uygulaması | Ekmob SFA

Ekmob Nedir?

Ekmob Kurucu Genel Müdürü Sunay Şener Ekmob Pazaryeri vizyonunu anlatıyor

Sigorta ve Finans Sektörü Satış Ekibi Yönetim Uygulaması | Ekmob SFA
Satış ekibinizin performansını artırın.

Ekmob’un sizin süreçlerinize nasıl fayda sağlayacağını öğrenmek için hemen uzman danışman ekibi ile iletişime geçin.