icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin

Sigorta ve Finans Sektörleri

Saha Satış Yönetimi Uygulaması

Sigorta – OTC – İlaç firmalarının Satışlarını Arttırmak İçin Geliştirildi. Saha satış ekibiniz ister düzenli ziyaretlerle kanal yönetimi yapsın ister fırsat yönetsin, Ekmob anlık aktivite takibi ve müşteri yönetimi ile performansınızı arttırır. Hızlı, Güvenilir ve Sağlam.

Randevu Oluştur

5000’den Fazla Saha Satış Ekibi Daha Çok Satışı Daha Çabuk Kapatıyor

Sigorta ve Finans Sektörleri Referansları
Sigorta ve Finans Sektörleri Referansları
Sigorta ve Finans Sektörleri Referansları

Sigorta ve Finans Sektörleri

Danışmanlarınızı, Bayilerinizi, Acentelerinizi, İş Ortaklarınızı ve Anlaşmalı Kurumlarınızı Bir Platformda Yönetin.

Kurumsal Hafızayı Güncel Tutun

Danışmanlarınızın gerek planlı gerek çat kapı ziyaretlerde en yüksek performansı sergilemesini sağlayın. Ziyaret esnasında alınan notlar ve doldurulan formlar ile müşterilerinizi tanıyın. Müşterileriniz ile ilgili tüm verileri tek tıkla görüntüleyin. Müşteri özel alanlarını belirleyin, firmalarla ilgili görmek istediğiniz parametreleri belirleyin ve filtreleyin. Eğitim, arama, ziyaret ve üretim bilgisine 20 saniyede ulaşın. Müşteri ziyareti sonunda bir sonuç ve takvim belirleyin, hiçbir noktayı es geçmeyin. Portföy hakimiyetinizi ve müşteri memnuniyetini artırın.

Anlık Veri ile Satışları Artırın

Kendinize özel formlar hazırlayın, müşteri ziyaretlerinde bu formları doldurun. Tüm verileri raporlanabilir bir altyapıda toplayın. Müşteri Görüşme Formu, Referans Formu, Satış Beyan Formu, Müşteri Memnuniyet Formu gibi formlar oluşturun, sahayı anlık olarak yönetin. Kampanyalarınızın üretime etkisini analiz edin. Anlamlı raporları ile gündelik işleri azaltın, angaryayı ortadan kaldırın. Sadece satışa odaklanın!

Satış ekibinizi bir üst seviyeye çıkarmaya hazır mısınız?

    Özgür İnanç
    Özgür İnanç

    Cerean Enerji – Yönetim Kurulu Üyesi

    “Farklı bir ildeki satış ekibini İstanbul’dan yönetmek mümkün mü? Bu durum verimsiz bir operasyona sebep olur mu?” gibi sorularla endişe duyan her şirketin, Ekmob SFA’nın çözümlerini dinlemeleri gerektiğine inanıyorum.