icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin

Satış Hızlandırıcı Araçlar

Müşteri ve Kişi Kazanımı.

Tüm müşteri ve müşteri adaylarınızı tek bir platformda yönetebilirsiniz. Müşterilerinizle en son hangi konuda iletişim kurduğunuzu takip edebilir ve ziyaret veya arama sıklığınızı buna göre yönetebilirsiniz. Ekmob, müşteri kazanım sürecini daha basit ve hızlı hale getirmeniz için tasarlandı.

Randevu Oluştur

Satış Hızlandırıcı Araçlar

Müşteri kazanım sürecini daha basit ve hızlı hale getirmeniz için tasarlandı.

Fırsat Yönetimi

Özelleştirilebilir fırsat yönetimi sayesinde istediğiniz kadar kanal oluşturabilir ve fırsatlarınızın gelişimini takip edebilirsiniz. Otomasyon altyapısı sayesinde her fırsat aşaması için özelleştirilmiş bilgileri toplayabilirsiniz. Böylece satış ekibiniz fırsat süreçlerinde zaman kaybetmez.

Satış Yönetimi

Satış modülü sayesinde satış ekipleriniz sahadan satış yapabilir. Satışın aşamasını ve durumunu takip edebilir, böylece sahada satışçı ile müşteri arasında daha iyi bir iletişim kurulmasını sağlayabilirsiniz. Satışın özetini mobil uygulama üzerinden müşteriye özel bir e-posta veya PDF olarak gönderebilirsiniz.

Hedefler

Satış stratejinize uygun hedefler belirleyin ve takım ve kişi bazında atamalarını yapın. Aktivite hedefleri sayesinde sahadaki performansı ölçümleyin ve satış hedefleri ile ciro bazında anlık olarak hedefinizi takip edin. Hedef dönemi için hedeflere bağlı olarak anında müdahalelerde bulunun. Ekip içi rekabeti ve motivasyonu arttırın.

Otomasyon

Otomasyon alt yapısı sayesinde her fırsat aşaması için özelleştirilmiş bilgileri toplayabilirsiniz. Böylece satış ekibiniz fırsat süreçlerinde zaman kaybetmez.

Satış ekibinizi bir üst seviyeye çıkarmaya hazır mısınız?

    Emrah Özbek
    Emrah Özbek

    Bölgetel – Bayi Sahibi

    “Ekmob SFA, Türkiye’nin her yerine veya belirli bir bölgeye yayılmış uzaktan çalışan satış organizasyonları için ideal bir çözümdür. Bu nedenle Ekmob SFA’yı tanımanızı öneririm.”