icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin

Medyada Biz

Ekmob’un en güncel haberleri

-1matriks Sunay Şener

Ekmob CEO’su Şener, otomotiv sektöründeki yöneticilerin ve satış ekiplerinin Ekmob ile daha fazla satışa odaklandıklarını belirtti

Sektörler için daha iyi bir müşteri deneyimi ve artan gelirler için mobil teknolojilerden destek almanın kaçınılmaz olduğunu belirten Ekmob Kurucusu ve CEO’su Sunay Şener, “Rekabetin giderek arttığı bir ortam olan otomotiv sektöründe artık satış süreçleri de değişiyor.

Yapay zekada devrime doğru

Ekmob’un CTO’su Hakan Bıyıklıoğlu, yapay zekanın Türkiye’nin teknoloji ve yenilikçilikteki uluslararası rekabetini güçlendirebileceğini vurguladı.

Yapay zeka, Türkiye’nin rekabet gücünü artırabilir

Türkiye’nin teknolojiyi etkin şekilde kullanan ülkeler arasında yer aldığını altını belirten Ekmob CTO’su Hakan Bıyıklıoğlu, “Bankacılık, e-ticaret, lojistik gibi birçok alanda bu başarıyı görmek mümkün. 

Sunay Şener’den analiz açıklaması

Ekmob’un Kurucusu ve CEO’su Sunay Şener, şirketlerin satış verilerini analiz etmemelerinin ciddi bir sorun teşkil ettiğini ifade etti.

Yerli yazılımla MENA’da büyüyen girişim: Ekmob

Her girişim gibi ürün – pazar uyumu için ciddi AR-GE ve pazar çalışmaları yaptık. Bu süreçte iki kez ürünümüzü pivot ettik. Satış ekiplerinin sahada ve merkezde satış süreçlerinde aktif olarak yanlarında çalışarak hangi konularda zorlandıklarını gözlemledik.

Yapay zeka daha verimli yönetilebilir

Ekmob Kurucusu ve CEO’su Sunay Şener, önümüzdeki dönemde dikey alanda yapay zeka çözümlerinin çok daha fazla görüleceğini, bu alanda yapılacak yatırımların başarılı olacağını belirtti. Şener, Türkiye’nin yerli yapay zeka çözümleriyle hem yerel hem de küresel ölçekte rekabet gücünü artırmasının da mümkün olabileceğini açıkladı.

Şirketlerin En Büyük Sorunu Satışta Veri Analizinin Yapılmaması

Dünyadaki CRM yazılımlarının %65’i raf yazılım. Bunlar yatırımı yapılmış ama kullanılmayan yazılımlar. İşletmeler satış hedefi veriyor, tutturup tutturmadığına bakıyor ama oradaki veriye odaklanıldığı zaman çok farklı şeyler görülüyor. Bizim sektör özelinde çalışan ve tamamıyla Ekmob know-how’yla geliştirilmiş yazılımlarımız var.

Ekmob: MENA Bölgesinde Büyüyen Yerli Yazılımın Başarı Hikayesi

Türkiye’den çıkan ve satış süreçlerini dijitalleştirerek şirketlere yüzde 40’a varan verimlilik artışı sağlayan Ekmob, yerel başarılarının ardından MENA bölgesindeki büyüme stratejileriyle dikkat çekiyor. Ekmob CEO’su Sunay Şener’in liderliğindeki girişim, satış ekibi otomasyonu (SFA) alanında kendi AR-GE üretimi yazılımlarla sektöre yeni bir soluk getiriyor.

Lojistik sektöründe maliyetleri yüzde 20 düşüren uygulama: Ekmob SFA

Şirketlerin satış sürecini hızlandıran mobil uygulama Ekmob SFA (Satış Gücü Otomasyonu), lojistik sektöründe de verimliliği artırıyor. Ekmob SFA kullanan nokta kazanım ekiplerinin görevlerini otomatikleştirilirken, operasyonların daha etkili şekilde yönetilmesi sağlanıyor. Ayrıca, kurumların karbon emisyonunu azaltmanın yanı sıra haftada 1 günlük iş verimliliği kazanmalarına da yardımcı oluyor.

Satış ekibinizi bir üst seviyeye çıkarmaya hazır mısınız?

    Mustafa İlker Aktaş
    Mustafa İlker Aktaş

    Gülsa – Genel Müdür

    “Saha satış ekibi yönetimi, sahadaki bilgiyi toplama ve analiz etme ihtiyacı olanlar için Ekmob’tan iyisi yok.”