icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin

D2D Satış Ekipleri

Ekmob D2D CRM

Sahada yeni müşteri kazanımı hedefi olan ve kontrat satan ekipler, yeni potansiyel müşteriler bulmak, referanslar toplamak ve fırsatlarını düzenli olarak takip etmek için çalışmalar yapmaktadırlar. Ayrıca, satış hunilerini hedef bazında takip edebilmek için de çaba harcamaktadırlar. Ekmob D2D CRM, satış ekipleri için geniş bir ürün yelpazesi sunarak, yeni müşteri bulma ve mevcut müşteri adaylarını satış odaklı yönetebilme imkanı sağlamaktadır.

Randevu Oluştur

D2D Satış Ekipleri

Ekmob D2D CRM, satış ekipleri için yeni müşteri bulmaları ve mevcut müşteri adaylarını satış odaklı yönetebilmeleri için geniş bir ürün yelpazesi sunar.

Yeni Müşteri Adaylarını Daha Hızlı Bulun

Harita altyapısı ve yakınımda ara özellikleri sayesinde, hedeflenen müşteriler çok daha hızlı bir şekilde bulun ve tek bir tuşla müşteri adayı haline getirin.

Hedeflerinizi Anlık Görün

Hedefinizin neresinde olduğunuzu anlık olarak görün ve çalışma planlarınızı daha efektif hale getirin.

Mevcut Fırsatlarınızı Daha Efektif Yönetin

Fırsat havuzunuzun son durumunu her zaman güncel olarak takip edin. Kısa ve uzun vadeli fırsatlarınız ile ilgili anlık kararları hızlı alın. Satış kapatma hızınızı artırın.

Müşterilerinize Yeni ve Çapraz Satışlar Yapın

Müşterilerinizin kullandığı ürün ve hizmetleri bildiğinizde, onlara yeni ürünler ve hizmetler önererek müşteri başına daha fazla satış yapabilirsiniz. Bu sayede, hizmet ve ürün satışlarınızı artırın.

Satış ekibinizi bir üst seviyeye çıkarmaya hazır mısınız?

    Emrah Özbek
    Emrah Özbek

    Bölgetel – Bayi Sahibi

    “Ekmob SFA, Türkiye’nin her yerine veya belirli bir bölgeye yayılmış uzaktan çalışan satış organizasyonları için ideal bir çözümdür. Bu nedenle Ekmob SFA’yı tanımanızı öneririm.”