icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin

Ekmob AI

Yapay Zeka destekli satış ekibi yönetimi mobil uygulaması.

Randevu Oluştur

Toplantıya Hazırla: Yapay Zeka ile iş yapış biçiminizi öğrenir

AI destekli toplantıya hazırlık özelliği ekibinizin görüşmelere önceden hazırlanmalarına yardımcı olur. Önceki aktivitelerden, tutulan notlardan ve kullanılan satış metodolojilerinden elde edilen bilgileri toplar, yapay zeka ile analiz eder. Bu sayede görüşmelerde ele alınacak konuları belirlemenize ve ekibinizi toplantıya hazır hale getirmenize yardımcı olur. Böylece, daha etkili ve verimli bir çalışma gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Zeka ile Aktivite Özeti

AI destekli aktivite özeti sayesinde , etkinliklerinizi anlık olarak izler, müşteri-ekip ilişkilerini değerlendirir.

Yeni ekipleri hızlıca entegre ederek proje devirlerini kolaylaştırır. Projeler üzerindeki kontrolünüz artar. Ekip aktivitelerini düzenli olarak gözlemleyerek acil durumlarda müdahale edebilirsiniz.

Yapay Zeka ile Kayıt Altına Alma

AI destekli sesli kayıt özelliği sayesinde, yüz yüze, telefon veya video görüşmelerini eksiksiz kayıt altına alır ve bu kayıtları analiz ederek aksiyonlar ve hedefler belirleme sürecinize yardımcı olur.

Ayrıca, yapay zeka müşteri ile kurulan iletişimi değerlendirirken etkileşim dengesi, konuşma hızı, ses tonu ve duygu durumu gibi kritik faktörleri tespit edilir. Bu analizler, ekibinizin iletişim becerilerini geliştirmesi ve müşteri memnuniyetini artırmak için belirli alanlarda iyileştirmeler yapması konusunda rehberlik eder.

Hızlı ve Hatasız, Kartvizit Saklama

Müşteri ziyaretleri ve fuarlar gibi etkinliklerde toplanan kartvizitleri tek tıkla, hızlı ve hatasız bir şekilde dijital ortama aktarıp kaydeder.

Ekibiniz, ziyaretler sırasında ve sonrasında kartvizitleri kayıt altına alabilir. Yapay zeka destekli tanıma teknolojileriyle veri doğruluğu maksimum seviyeye çıkar.

Satış ekibinizi bir üst seviyeye çıkarmaya hazır mısınız?

    Emrah Özbek
    Emrah Özbek

    Bölgetel – Bayi Sahibi

    “Ekmob SFA, Türkiye’nin her yerine veya belirli bir bölgeye yayılmış uzaktan çalışan satış organizasyonları için ideal bir çözümdür. Bu nedenle Ekmob SFA’yı tanımanızı öneririm.”