icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin

Otomotiv Sektörü

Saha Satış Yönetimi Uygulaması

Otomotiv – Yedek Parça – Lastik Sektörleri İçin Geliştirilen Akıllı Satış Asistanı Sahadayken raporlama zordur. Gündelik işler tüm vaktini alırken, WhatsApp, mail, telefon, CRM arasında boğuşmak üretkenliği de motivasyonu da düşürür. Ekmob kullanıcıları sadece müşterilerine odaklanır, geri kalan her şeyi Ekmob yapar.

Randevu Oluştur

5000’den Fazla Saha Satış Ekibi Daha Çok Satışı Daha Çabuk Kapatıyor

Otomotiv ve Yedek Parça Sektörü Referansları
Otomotiv ve Yedek Parça Sektörü Referansları
Otomotiv ve Yedek Parça Sektörü Referansları

Otomotiv Sektörü

Satış ekibinizin performansını arttıran mobil uygulama ile tanışın.

Bayilerinizin Satışını Artırın

Ziyaret yapmak, ilişki kurmanın olmazsa olmazıdır. Akdeniz insanı, fiziksel teması sever. Bayilerin satışını arttırmak için sık ziyaret değil, sağlıklı ziyaretler yapılmalıdır. Son sipariş tarihi, memnuniyet düzeyi, son arama tarihi, son ziyaret tarihi gibi göstergelere bakın – ekibinizin takvimini yönetin.

Kesintisiz Bilgi Akışı Sağlayın

Düzenlediğiniz kampanyalarla ilgili sahadan anlık bilgiler edinin. Kendi formunuzu tasarlayın – bölge yöneticisi ekip arkadaşlarınız bu formları her müşteride doldursun. Kampanya karşılık buldu mu? Kampanya doğru uygulanıyor mu? Kampanya anlaşılmış mı? Sahanın nabzını tutun.

Verimli Rut Planı Yapın

Hangi gün, hangi saat, hangi bayi, ne için ziyaret edileceğini sistematik bir şekilde yönetin. Ekmob kullanan yöneticiler, ekiplerinin hiçbir müşteriyi atlamadığından emin bir şekilde, en verimli rut planlarını geliştirir. Ziyaretlerinizin kalitesi artar, ziyaret sayısı artar.

Satış ekibinizi bir üst seviyeye çıkarmaya hazır mısınız?

    İlke Bor
    İlke Bor

    Prometeon – İş Geliştirme Müdürü

    “Ekmob’u bayi ve kanal yönetimi yapan tüm şirketlere tavsiye ediyorum.”