icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin

Webinarlar

Serkan Koç ile Satışta Müşteri İkna Yöntemleri

Ekmob Kurucu Ortağı Sunay Şener ve ‪kurumsal satış yöneticiliğinin uzman ismi, eğitmen & danışman Sn. Serkan Koç ”Müşteri Yönetimi, İlişki Geliştirme ve İkna Yöntemleri” konularını konuştu.

Randevu Oluştur

Uzaktan Ekip Yönetimi ve Tele Satış

Ekmob Kurucu Ortağı Sunay Şener ve AloTech Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Korhan Erçin ”Uzaktan Ekip Yönetimi ve Tele Satış” konusunu konuştu.

Ümit Ünker ile Ekran Üzeriden Satış

Ekmob Kurucu Ortağı Sunay Şener ve TEDi Eğitim Kurucusu, eğitmen ve yazar Ümit Ünker ”Satışın Geleceği ve Ekran Üzerinden Satış” konusunu konuştu.

Volkan Oflaz ve Cüneyt Şener ile Bayi Yönetimi

Ekmob Kurucu Ortağı Sunay Şener, Tatko Lastik CMO’su Volkan Oflaz ve Tatko Lastik CSO-Kanal GMY’si Cüneyt Şener ”Pandemi Döneminde Bayi Yöntemi” konusunu konuştu.

Salgın Döneminde Saha Satış Ekipleri Yönetimi

Ekmob Kurucu Ortağı Sunay Şener ve Arabam.com CSO’su Tolga Nayan salgın döneminde saha satış ekiplerinin yönetimi hakkında konuştu.

Taner Özdeş ile Satışın Psikolojisi

Ekmob Kurucu Ortağı Sunay Şener ve ‪Infonet Genel Müdürü, Yazar ve Eğitmen Sn. Taner Özdeş ile ”Satışın Psikolojisi” konulu konuştu.

Dijital İçeriğin Geleceği

Sevgili Ümit Ünker ile Ekmob Akademi’de ”Dijital İçeriğin Geleceğini” konuştuk.

Satış ekibinizin performansını artırın.

Ekmob’un sizin süreçlerinize nasıl fayda sağlayacağını öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Girişimlerde Uzaktan Çalışma & Ekip Motivasyonu

Ekmob Kurucu Ortağı Sunay Şener, Figo Para – Koray Bahar ve Orhan Bayram ile Girişimlerde Uzaktan Çalışma & Ekip Motivasyonu hakkında konuştu.

Volkan Yörütken ile Networking ve Satış Verimliliği

Sevgili Volkan Yörütken ile Ekmob Akademi’de ”Networking ve Satış Verimliliği” konusunu konuştuk.

Fuat Tuğlu İle Pandemi Döneminde Merch ve Saha Satış Ekibi Yönetimi

Merch ve saha satış ekibi yönetimi 8.5 aydır uğraştığımız bir konu oldu. Bu hafta Giochi Preziosi Türkiye Satış Müdürü Fuat Tuğlu ile bu konuyu konuştuk.

Emrah Altuntecim İle Subliminal İkna Teknikleri ve Satış Psikolojisi

Bu hafta Ekmob Webinar’ında eğitmen ve yazar Emrah Altuntecim ile “Subliminal İkna Teknikleri ve Satış Psikolojisi” konusunu konuştuk.

Murat Gümrükçü İle Satış Mükemmelliği Nedir?

Ekmob Kurucu Ortağı Sunay Şener, Murat Gümrükçü ile satış mükemelliği hakkında konuştu.

Pandemi Sonrası Yeni Nesil İş Modelleri 

Bu hafta Ekmob Webinar’ında Yönetim Danışmanı & Öğretim Üyesi Dr. Fatih Anıl ile “Pandemi Sonrası Yeni Nesil İş Modelleri” konusunu konuştuk.

Satış Gücü Otomasyonuna
Neden İhtiyacım Var?
Ekmob SFA: Satış Ekibi Otomasyonu – Sales Force Automation
Satış ekipleri satış sürecinde devamlı çevrimiçi ve mobil olmak durumundadır. Ancak bugüne kadar onların bu ihtiyaçlarını tam anlamıyla çözen yazılımlar mevcut değildi. Geleneksel CRM sistemleri, satış gücü teknolojisi yerine saha satış ekiplerine önerildi. Sahanın ve satışın doğası gereği hareketli iş günü içinde sürekli veri girmek ve aktiviteleri kaydetmek, yeni bir iş haline geliyordu. Hantal iş akışları ise "satış" dışında ek iş yükü getiriyordu. CRM, ofis çalışanlarına uygun tasarlanmış bir sistem olduğu için saha satış ekiplerinin sorununu çözmüyordu. CRM sistemleri, bilgisayar kullanıcıları için çok faydalıdır ve uzun satış süreçlerinde oldukça işe yarar ancak tek başına dinamik saha satış süreçlerini iyileştiremezler. Veri akışı olmadan satış yöneticileri işlerin nasıl ilerlediğini takip edemez, yanlış tahminler yapar ve kolaylık kazanılacak anlaşmalar bile kaybedilir. Doğru teknoloji, bu durumu değiştirebilir.
Ekmob SFA, CRM ve Saha Satış Otomasyonu’nu destekleyen en ideal kombinasyondur. Kullanılan CRM'leri desteklerken, CRM'i kullanmayan firmaların tüm müşteri ve fırsat kayıtlarını tutacak mobil CRM olarak da kullanılır. Satış ekibinin evrak işlerini mobil hale getirir ve satış sürecindeki faaliyetleri görünür kılar. Ekmob SFA, satış ve ticari pazarlama departmanlarını güçlendirebilecek uçtan uca çözümlerin bir arada olduğu platformdur. Potansiyel müşterileri çoğaltmaya, mevcut müşterilere daha çok satış yapılmasına ve karlılığı artırmaya odaklanır.
Ekmob SFA: Satış Ekibi Otomasyonu – Sales Force Automation

Satış ekibinizi bir üst seviyeye çıkarmaya hazır mısınız?

    Mustafa İlker Aktaş
    Mustafa İlker Aktaş

    Gülsa – Genel Müdür

    “Saha satış ekibi yönetimi, sahadaki bilgiyi toplama ve analiz etme ihtiyacı olanlar için Ekmob’tan iyisi yok.”