icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin

Mobil CRM

Satış ekipleri için tasarlandı

Saha satış ekipleri zamanın %65 ‘ini satış ve ciro getirmeyen işlere harcıyorlar. Planlama yapma zorlukları, Raporlama için ayrılan zamanlar, Dağınık iletişim araçları (whatsapp, mail, telefon, crm, erp) üzerinden verimsiz iletişim bu zamanın oluşmasında en önemli etken.

Randevu Oluştur

Mobil CRM

Satış ekipleri için tasarlandı.

IOS

ve

Android

için

Geliştirilmiş Mobil Uygulama

Satış ekiplerinin günlük iş rutinlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmeleri için mobil kullanıma uygun olarak tasarlandı. IOS ve Android mobil uygulamalarını herhangi bir mobil cihaza indirerek, müşteri yönetimine hemen başlayabilirsiniz.

Tüm Müşteri Verileri Elinizin Altında

Satış ekipleri, ziyaret öncesinde müşteri hakkında ticari, finansal ve pazarlama gibi birçok konuda bilgiye ihtiyaç duyarlar. Bu bilgilere hızlıca ulaşmak zor olduğu için ziyaret kalitesi olumsuz etkilenir. Ekmob sayesinde müşteri ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm verilere 45 saniyeden daha kısa sürede erişebilirsiniz.

Gününüzü En İyi Şekilde Planlayın

Aktivitelerinizi daha anlamlı planlamanız ve günlük rotanızı optimize etmeniz için Ekmob SFA size yardımcı olur. Yapacağınız ziyaretlerin sebep ve sonuçlarına göre müşterilerinizi hızlıca filtreleme, gideceğiniz firmalara harita üzerinden rota çizme ve optimize etme imkanı sağlar.

Aktivite Yönetimi

Ziyaret, Arama ve Video Konferans gibi etkinlikleri saniyeler içinde kayıt altına alın. Check-in ve Check-out özelliği ile görüşme durumlarınızı anlık bildirin. Ekmob SFA’de aktivite ile ilgili bilgileri 60 saniyeden daha kısa bir sürede kayıt altına alabilirsiniz.

Müşteri Bilgilerine Anında Erişin

“Satış ekipleri, ziyaret öncesinde müşteri hakkında ticari, finansal ve pazarlama gibi birçok konuda bilgiye ihtiyaç duyar. Bu bilgilere hızlıca ulaşmak zor olduğu için ziyaret kalitesi olumsuz etkilenir. Ekmob sayesinde müşteri ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm verilere 45 saniyeden daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Satış ekibinizi bir üst seviyeye çıkarmaya hazır mısınız?

    Emrah Özbek
    Emrah Özbek

    Bölgetel – Bayi Sahibi

    “Ekmob SFA, Türkiye’nin her yerine veya belirli bir bölgeye yayılmış uzaktan çalışan satış organizasyonları için ideal bir çözümdür. Bu nedenle Ekmob SFA’yı tanımanızı öneririm.”