icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin

Satış Müdürleri

için En İdeal CRM

Anlamlı raporlar ve analizler, anlık içgörüler ve artan hakimiyet ile satış süreçlerinizin verimini artırın.

Randevu Oluştur

Satış Müdürleri

Ekibinizin aktivite yönetimini anlık görüntülemenizi sağlayan çözüm.

Kurumsal Bilgi Birikimi

 • Ekmob, satış personeli ve müdürleri için merkezileştirilmiş bir müşteri iletişimi çözümü sunar.
 • Sahada yapılan aktivitelerin özeti 45 saniyeden kısa sürede girilir. Formlar, fotoğraflar ve dokümanlar tek ekrandan yönetilir. Saha satış personelinin motivasyonu artar – hayatı kolaylaşır.
 • Fırsat yönetimi modülü, performans takibi raporları, müşteri yönetimi, ajanda ve özelleştirilebilir tabloları ile size muhteşem bir hakimiyet sunar.
 • Ekmob bir kültür değişikliği yaşatır – üretkenlik artar.
 • Ekmob Kullanan Firmaların Satışları 32% Artar.

İlişki Yönetimi

Müşteri Yönetimi:

 • Müşteriler ile yapılan bütün etkileşimler tek ekranda saklanır. Takvimler, dokümanlar, geçmiş iletişimler, alınan siparişler, firma ve muhattap bilgileri – gerekli her şeye 20 saniyede ulaşılır.

Portföy Analizleri:

 • Ekibim sağlıklı ziyaretler yapıyor mu? Bu ziyaretlerin satışa etkisi nasıl? Ekibim portföyüne hakim mi yoksa belli bir müşteri grubuna mı aktivite yapıyor? Sorularına cevap vererek müşteriler en verimli şekilde yönetilir.

Proaktif Liderlik: 

 • Ekmob kullanan satış müdürleri, ekibinin aktivitelerini anlık görüntüler, mesaj atar – yorum ve koçluk yapar. Kriz oluşmadan engeller, fırsatları iyi değerlendirir.
 • Müşteriler beyan esaslı değil, veriye dayalı yönetilir.
 • Müşteri Memnuniyeti %42 Artar.

Ekip Yönetimi

 • Saha ekiplerinin hayatınızı daha kolay ve daha iyi hale getirmek bizim asıl amacımız. Ekmob sayesinde müşterileriniz ile ilgili bilmeniz gereken her şey parmağınızın ucunda.
 • Ekmob ile müşteri segmentasyonunuza göre ziyaret frekanslarınızı belirleyin, saha ekiplerinizin zamanlarını daha iyi yönetmesini sağlayın.

Ekmob Kullanan Satış Müdürleri!

Rakamların kahramanları için rakamla konuşuyoruz.

Ekiplerinin Hedeflerini Tutturma

Oranlarını %50 arttırırlar.

Ekiplerinin üretkenliğini %36

oranında arttırırlar.

%80 Kabul oranı

Satış ve Müşteri

ziyaretleri %30 oranında artar.

Satış ekibinizi bir üst seviyeye çıkarmaya hazır mısınız?

  Emrah Özbek
  Emrah Özbek

  Bölgetel – Bayi Sahibi

  “Ekmob SFA, Türkiye’nin her yerine veya belirli bir bölgeye yayılmış uzaktan çalışan satış organizasyonları için ideal bir çözümdür. Bu nedenle Ekmob SFA’yı tanımanızı öneririm.”