icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin

Anti-Spam Politikası

Anti-Spam Politikası Ne Kadar Güvenli? Spam, istenmeyen ticari e-postadır. Ekmob, ürünlerinin ve hizmetlerinin spam iletimi, dağıtımı ve teslimatı ile ilgili...


Anti-Spam Politikası

Ne Kadar Güvenli?

Spam, istenmeyen ticari e-postadır. Ekmob, ürünlerinin ve hizmetlerinin spam iletimi, dağıtımı ve teslimatı ile ilgili herhangi bir şekilde kullanılmasını yasaklar. Spam göndermek için Ekmob ürünlerini kullandığı tespit edilen herhangi bir müşteri, bu politikayı ve hizmet şartlarımızı ihlal ettiği kabul edilecektir.

Bu politikanın ihlal edilmesi hesabın derhal sona ermesinin yanı sıra medeni, cezai veya idari cezalar sorumluluğunu içerir.

Ekmob Neleri Yasaklar?

Türkiye yasaları ve diğer küresel düzenlemelere uygun olarak Ekmob aşağıdakileri yasaklar:

  • Geçersiz veya sahte başlıklarla açılan hesaplar,
  • Ekmob veya diğer üçüncü taraf alan adı kullanımı ile izinsiz e-posta iletmek,
  • Yanlış veya yanıltıcı bilgiler içeren bilgiler,
  • Toplanan posta listelerinin veya alıcının önceden onay vermediği herhangi bir listenin kullanılması,
  • Aldatıcı adresleme ve yanlış beyan için başka herhangi bir yolun kullanılması.

Anti-Spam Mevzuatı

Küresel düzenlemeler, hükümetlere benzer gerekliliklere sahip yasaları uygulama fırsatı verir. Düzenlemeler, para cezaları ve/veya hapis cezasını içerebilir. Kullanıcılarımızı korumak için gerekli olan ilgili makamlara spam bildirme hakkını saklı tutarız.

Bize Nasıl Bildirimde Bulunabilirsiniz?

İstenmeyen herhangi bir e-posta aldıysanız lütfen bize info@ekmob.com adresinden bildirin.

Ekmob, yetkisiz veya uygunsuz kullanım bulursa -ilgili hesabı kapatma dahil- kendi takdirine bağlı olarak hareket edebilir.

« »