icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin

İnsan Kaynakları Güvenliği

İnsan Kaynakları Güvenliği Politikalar Ekmob, çeşitli konuları kapsayan kapsamlı bir güvenlik politikaları seti geliştirmiştir. Bu politikalar, Ekmob bilgi varlıklarına erişimi...

İnsan Kaynakları Güvenliği

Politikalar

Ekmob, çeşitli konuları kapsayan kapsamlı bir güvenlik politikaları seti geliştirmiştir. Bu politikalar, Ekmob bilgi varlıklarına erişimi olan tüm kişi-kurumlarla paylaşılır.

Eğitim

Tüm çalışanlar, işe alım öncesi veya sonrasında yıllık olarak verilen Güvenlik Bilinci Eğitimine katılır. Tüm mühendisler yıllık Güvenli Kod Eğitimi alır. Güvenlik ekibi, e-posta, blog gönderileri ve etkinlikler sırasında ek güvenlik sağlar.

Geçmiş Kontrolleri

Ekmob, yerel yasalara uygun olarak tüm yeni çalışanlar üzerinde geçmiş kontrolleri gerçekleştirir. Geçmiş kontrolü, suç, eğitim ve istihdam doğrulamasını içerir. Temizlik ekipleri dahildir.

Gizlilik Sözleşmeleri

Yeni başlayan tüm personelin İfşa Etmeme ve Gizlilik sözleşmelerini imzalamaları gerekir.

« »