icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin

Özelleştirilebilir Raporlama

Performans ve Verimlilik

Çok boyutlu satış, fırsat ve aktivite hedeflerinizi belirleyin, hedeflere ulaşımı anında ölçümleyin. Ekibinize doğru zamanda doğru geribildirimleri verin, büyük resmi kaçırmayın. Size özel KPI’larınız ile oluşturduğunuz panolar sayesinde satış ekiplerinin ay içindeki performans ve verimlilik seviyelerini verilere dayalı şekilde ölçersiniz.

Randevu Oluştur

Özelleştirilebilir Raporlama

Çok boyutlu satış, fırsat ve aktivite hedeflerinizi belirleyin, hedeflere ulaşımı anında ölçümleyin!

Doğru Raporlanan KPI’lar

Çok boyutlu satış, fırsat ve aktivite hedeflerinizi belirleyin ve hedeflere ulaşımını anında ölçümleyin. Ekibinize doğru zamanda doğru geri bildirimleri verin ve büyük resmi gözden kaçırmayın. Özel KPI’larınız ile oluşturduğunuz panolar sayesinde satış ekiplerinin performans ve verimlilik seviyelerini ay içinde verilere dayalı şekilde ölçebilirsiniz.

Yeni Widget ve Panolar Oluşturun

Ekmob, satış KPI’larınızı yönetmenizi sağlayacak 100’den fazla widget sunar. Temsilci, bölge veya belirlediğiniz segment bazında ilgili widget’ları kullanarak aktivite, satış, fırsat, müşteri ve veri analizi yapabilmenizi sağlar. Bu widget’lar sayesinde istediğiniz sayıda panel oluşturabilirsiniz.

Panolarınızı Ekipleriniz ile Paylaşın

Oluşturduğunuz panoları ilgili ekip liderleri veya satış ekipleriyle paylaşın. Veriye dayalı satış ve ekip yönetimi oluşturun ve kararların daha hızlı alınmasını sağlayın.

Widgetları Raporların Dışında Kullanın

Oluşturduğunuz widget’ları müşteri kartlarının içine gömerek, sahadaki ekibinizin müşteri kartı içinde müşteriye ait raporlara ulaşmasını sağlayın.

Satış ekibinizi bir üst seviyeye çıkarmaya hazır mısınız?

    Emrah Özbek
    Emrah Özbek

    Bölgetel – Bayi Sahibi

    “Ekmob SFA, Türkiye’nin her yerine veya belirli bir bölgeye yayılmış uzaktan çalışan satış organizasyonları için ideal bir çözümdür. Bu nedenle Ekmob SFA’yı tanımanızı öneririm.”