icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin

Ekmob – Paraşüt Entegrasyonu

Okuma Süresi: < 1 dakika Ziyaret öncesinde veya ziyaret esnasında cari takibi yapabilmesi için Türkiye’nin ön muhasebe platformu Paraşüt ile entegre olduk.

Ekmob’u saha satış ekiplerinin ihtiyaç duyduğu her şeye cevap verebilir bir hale getirme hedefiyle Ekmob Pazaryeri’ni hayata geçirdik. Bu doğrultuda farklı ERP sistemleri, CRM sistemleri ve müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda farklı programlarla entegre olduk. Bugün Ekmob Pazaryeri’ndeki en yeni ve belki de en çok talep edilen entegrasyonumuzu, Paraşüt ile entegrasyonumuzu yayınladık!

Ekmob ile Türkiye’nin lider çevrimiçi ön muhasebe platformu Paraşüt’ü entegre şekilde kullanabilirsiniz!

Ekmob ile Paraşüt’ü birlikte kullanırken:

  • Paraşüt’te yer alan müşteri ve ürün (malzeme) bilgilerinizi Ekmob’a aktarabilirsiniz,
  • Fatura bilgilerini Ekmob’dan Paraşüt’e aktarabilirsiniz, 
  • Bakiye – Borç – Alacak bilgilerinizi Ekmob’da görüntüleyebilirsiniz,
  • Yapılan Ziyaret ve Aramaların satışa etkisini görebilirsiniz,

Satış ekibinizin üretkenliğini arttırmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla,

– Ekmob Ürün Departmanı

Lansmana özel bir kampanya fiyatlarımızdan faydalanmak için buraya tıklayın!

« »