icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin

Duyurular Modülü

Satış ekibinizi her zaman güncel tutun.

Güncellenmiş fiyat listeleri, Stok ile ilgili güncel durumlar, yeni ürünler hakkında bilgiler ve daha bir çok önemli haberi gönderin.

  Mehmet Büyükkiraz
  Mehmet Büyükkiraz

  İZELTAŞ – Yurtiçi Satış Müdürü

  “Saha satış ekibi ve bayi ağına sahip tüm şirketlere Ekmob’u tavsiye ederiz.”

  Duyurular Modülü

  Ekibiniz ile iletişimde kalmanızı sağlar.

  Satış ekibinize önemli mesajları uygulama üzerinden gönderin,

  güncel bilgiye sahip olduklarından emin olun.

  Güncellenmiş fiyat listeleri, Stok ile ilgili güncel durumlar, yeni ürünler hakkında bilgiler ve daha bir çok önemli haberi gönderin, kimin açtığını, okuduğunu ve anladığını takip edin. Ekmob ile satış ekiplerinizin her zaman güncel bilgiye sahip olduklarından emin olursunuz.

  Maillerde unutulan fiyat listelerine, whatsapp gruplarından gönderilen kampanya duyurularına

  son verin.

  Maillerde unutulan fiyat listelerine, whatsapp gruplarında atılan stok bilgilerine, ekibinize ulaşmayan önemli bilgilere Ekmob Duyurular sayesinde son verebilirsiniz. Satış ekibiniz ile etkili iletişim kurabilir ve satışlarını daha etkin yapmalarını sağlayabilirsiniz.

  Satış ekiplerinizin güncel bilgilerden haberdar olup olmadığını

  kontrol edin, raporlayın, sahaya geri bildirim verin.

  Duyurular modülü sayesinde okunmamış mesajlar her gün otomatik olarak hatırlatılır. Raporlama modülü sayesinde satış temsilcilerinin mesajları aldıkları, okudukları ve anladıkları güncel bir şekilde raporlanır. Mesajınızı okumamış veya anlamamış temsilcinizi tespit edip müdahale edebilirsiniz.

  Satış ekibinizi bir üst seviyeye çıkarmaya hazır mısınız?

  Input Invalid
   Emrah Özbek
   Emrah Özbek

   Bölgetel – Bayi Sahibi

   “Ekmob SFA, Türkiye’nin her yerine veya belirli bir bölgeye yayılmış uzaktan çalışan satış organizasyonları için ideal bir çözümdür. Bu nedenle Ekmob SFA’yı tanımanızı öneririm.”