icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin

Fiziksel Güvenli Veri Merkezi

Fiziksel Güvenli Veri Merkezi Hizmet Araçları Ekmob, servis verilerini öncelikle ISO 27001, PCI DSS servis sağlayıcısı Seviye 1 ve/veya SOC...

Fiziksel Güvenli Veri Merkezi

Hizmet Araçları

Ekmob, servis verilerini öncelikle ISO 27001, PCI DSS servis sağlayıcısı Seviye 1 ve/veya SOC 2 uyumlu olarak onaylanmış AWS veri merkezlerinde barındırır.

AWS altyapı hizmetleri, sunucuların ve nihayetinde verilerinizin korunmasına yardımcı olmak için yedek güç, HVAC sistemleri ve yangın söndürme ekipmanlarını içerir.

Yerinde Güvenlik

AWS yerinde güvenlik; güvenlik görevlileri, siber duvar, güvenlik geri beslemeleri, saldırı tespit teknolojisi ve diğer güvenlik önlemleri gibi bir dizi özellik içerir.

Veri Barındırma Konumu

Ekmob, Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri ve Asya Pasifik’teki AWS veri merkezlerinden yararlanır. Müşteriler Hizmet Verilerini barındırmak için Türkiye, ABD ve EEA’yı seçebilir.

« »