icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası Ekmob, gizliliğinizi korumaya önem verir. Verilerinize değer veriyor ve bize olan güveninizi takdir ediyoruz. Bu politika, Ekmob SFA...

Gizlilik Politikası

Ekmob, gizliliğinizi korumaya önem verir. Verilerinize değer veriyor ve bize olan güveninizi takdir ediyoruz. Bu politika, Ekmob SFA adresi üzerinden topladığımız kullanıcı verilerini nasıl ele aldığımızı açıklamaktadır.

Bu Gizlilik Politikası, web sitemizin mevcut ve eski ziyaretçileri ve çevrimiçi müşterilerimiz için geçerlidir. Web sitemizi ziyaret ederek ve / veya kullanarak bu Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırsınız.

Ekmob Mobil İş Sistemleri ve Teknolojileri A.Ş., tescilli ofisi Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark Ofisi A1 Blok No: 106 34220 Esenler, İstanbul adresinde bulunan Türk, Ar-Ge şirketidir.

Bu politika aşağıdakiler dahil çok gerçek güvenlik risklerinin korunmasına yardımcı olur:

Bu, 12/10/2020 tarihinde yürürlüğe giren yeni gizlilik politikamızın bir özetidir. Buraya bağlanan her Ekmob web sitesini ve Ekmob tarafından sağlanan tüm ürün ve hizmetleri kapsar.

Gizlilik Taahhüdümüz

Ekmob, kişisel başka bir kişi veya kuruma asla satmaz. Ya da size ticari çıkarlar doğrultusunda başka firmaların reklamlarını göstererek para kazanmaz. Yola çıktığımız ilk günden beri bu bizim değişmez zihniyetimiz ve yaklaşımımız oldu. Bu politika; sizden hangi bilgileri topladığımızı, onunla ne yaptığımızı, bunlara kimlerin erişebileceğini ve bu konuda ne yapabileceğinizi söyler.

Ekmob, Paylaştığınız Verilerin Korunmasını Taahhüt Eder

Hesap ve Kaydolma: Ücretsiz bir denemeye veya hizmetlerimizden herhangi birine kaydolduğunuzda, kayıt işlemini tamamlamak için adınız, iletişim numaranız, şirket adınız, e-posta adresiniz gibi bilgileri talep ederiz. Ücretsiz deneme hesabına kaydolursanız ödeme bilgilerinizi istemeyiz.

Kayıt ve diğer form gönderimleri: Sizin gönderdiğiniz bilgileri, hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla toplarız.

 • Intercom,
 • Haber bültenine kayıt olmak,
 • Bir form göndermek,
 • Kariyer havuzu,
 • Bir etkinliğe, herhangi bir kılavuzu veya ekitabı indirmek için kayıt olmak,
 • Müşteri desteği istemek için bir form göndermek

Gibi verileri içerir.

Görüşler: Sizden referanslar kısmında yayınlamak için izin aldığımızda adınızı, unvanınızı, şirket isminizi ve fotoğrafınızı ekleyebiliriz. Görüşünüzün kaldırılmasını istiyorsanız, lütfen bizimle info@ekmob.com adresi üzerinden iletişime geçin.

Bilgileri Nasıl Topluyoruz?

 • İletişim Bilgileri: Adınızı, e-postanızı, cep numaranızı, telefon numaranızı ve ip adresinizi toplarız.
 • Gönderdiğiniz Bilgiler: Web sitemizde veya ekmob.com’a ait bir üçüncü taraf sosyal medya sitelerinde, halka açık bir alanda yayınladığınız bilgileri toplarız.
 • Demografik Bilgiler: Sizin hakkınızda demografik bilgiler veya web sitemizin kullanımı sırasında tarafınızdan sağlanan diğer bilgileri toplarız. Bunu bir anketin parçası olarak da toplayabiliriz.
 • Diğer Bilgiler: Web sitemizi kullanırken, IP adresiniz ve kullandığınız tarayıcı hakkında bilgi toplayabiliriz. Hangi siteden geldiğinize, web sitemizde geçirdiğiniz süreye, eriştiğiniz sayfalara veya bizden ayrıldığınızda hangi siteyi ziyaret ettiğinize bakabiliriz. Kullandığınız mobil cihazın türünü veya bilgisayarınızın veya cihazınızın çalıştırdığı işletim sisteminin sürümünü de toplayabiliriz.

Ekmob Bilgileri Nasıl İşler?

 • Doğrudan sizden topluyoruz. Demo hesabı açtığınızda, herhangi bir form doldurduğunuzda veya telefon/e-posta yoluyla bize ulaştığınızda doğrudan sizden veri topluyoruz.
 • Sizden pasif olarak bilgi topluyoruz. Web sitemizi kullanımınız hakkında bilgi toplamak için Google Analytics, Google Webmaster, tarayıcı çerezleri ve web işaretçileri gibi izleme araçları kullanıyoruz.
 • Sizin hakkınızda üçüncü şahıslardan bilgi alıyoruz. Örneğin, uygulamamıza entegre bir sosyal medya özelliği kullanıyorsanız. Üçüncü taraf sosyal medya sitesi bize sizin hakkınızda belirli bilgileri verecektir. Bu, adınızı ve e-posta adresinizi içerebilir.
 • Sizinle iletişim kurmak için kullanırız. Sağladığınız bilgileri bir satış süreci başlatmak veya diğer promosyon amaçlarıyla sizinle iletişim kurmak için kullanırız.
 • İsteklerinize veya sorularınıza yanıt vermek için bilgileri kullanırız. Bilgilerinizi etkileşim geçmişini kontrol etmek ve sorularınıza göre size yanıt vermek için kullanırız.
 • Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi iyileştirmek için bilgileri kullanırız. Bilgilerinizi, bizimle olan deneyiminizi özelleştirmek için kullanırız. Bu, tercihlerinize göre içerik görüntülemeyi içerebilir.
 • Site trendlerine ve müşteri ilgi alanlarına bakmak için kullanırız. Bilgilerinizi web sitemizi ve ürünlerimizi daha iyi hale getirmek için kullanırız. Sizden aldığımız bilgileri, hakkınızda üçüncü şahıslardan aldığımız bilgilerle birleştirebiliriz.
 • Güvenlik amacıyla kullanırız. Bilgileri şirketimizi, müşterilerimizi veya web sitelerimizi korumak için kullanırız.
 • Pazarlama amacıyla kullanırız. Size özel promosyonlar veya teklifler hakkında bilgi gönderebiliriz. Ayrıca size yeni özellikler veya ürünler hakkında da bilgi verebiliriz. Bunlar ilginç bulabileceğinizi düşündüğümüz kendi tekliflerimiz veya ürünlerimiz olabilir.
 • Size alımsatımsal bilgi göndermek için kullanırız. Ücretsiz deneme hesabınız ve planlanan demo hakkında size e-postalar veya SMS göndeririz.
« »