icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin
Entegrasyonlar

Ekmob ve Raporlama

Satışlarınızı sonuçlar üzerinden değil, süreç üzerinden yönetin. Ekmob BI ile verilerinizi görselleştirin.

BI Raporlama nedir?

BI, (İş zekası) firmaların çeşitli amaçlarla topladıkları ham verileri kullanışlı bilgilere ve anlamlı raporlara dönüştüren uygulamalardır. Satış ekibinizin topladığı veriler önemlidir. Satışta kaybolmayan veriler, kaybolmayan müşteri ilişkileri yaratır. Ancak verilerin işlenmiş ve anlaşılabilir olması daha önemlidir. Firmalar büyüdükçe yapılan iş kadar bu işi doğru raporlamakta önem arz eder. BI raporlama ile topladığınız verileri kullanabilir hale getirirsiniz.

Ekmob BI Raporlama ile karmaşık verileri anlamlı hale getirir, karar verme sürecini kısaltır -hızlandırır ve riskleri azaltırsınız. Satış ekibinizin yaptığı tüm aktiviteleri (müşteri aramaları, yapılan ziyaretler, geliştirilen atış fırsatları) anlamlı grafikler şeklinde görüntülersiniz. Görselleşen verileriniz sayesinde sağlam, güvenilir ve sağlıklı kararlar verirsiniz.

Anlamlı dashboardlar, panolar ve özel raporlar kurgulamak için hâlihazırda tüm BI araçları /uygulamalarıyla entegre oluyoruz.

Ekmob’u BI raporlama sistemlerine entegre ettiğiniz zaman

  • Satış ekibinizin aktivitelerini, sahada topladığı verilerini görsel raporlar halinde görüntülersiniz.
  • Satış ekibiniz sahadan topladıkları verileri saniyeler içinde raporlar ve güvenle saklarsınız.
  • Satış sürecinize ait tüm raporları dijital bir ortamda güvenle saklayabilir ve tüm ekibinizle paylaşırsınız.
  • Dağınık şekilde toplanan verilerin birleştirilme, raporlama ve anlamlandırma sürecinde aylık 16-17 saat boşa gider. BI raporlama sayesinde hem zamandan tasarruf eder hem de performans artışı sağlarsınız.
  • Verilerinizi grafikler, haritalar, tablolar, hız göstergeleri, performans barometreleri, trafik işaretleri gibi çok çeşitli görsel bileşenleri bir arada kullanarak görüntülersiniz.

Müşteriye ilk kez giden personel raporları okuyarak müşteri hakkında bilgi sahibi olur ve satışı %22 daha kolay kapatır. Ayrıca BI Raporlama, bir müşteri belirli bir tarih aralığında kaç kez ziyaret edildi ve ziyaretler ortalama kaç dakika sürdü gibi verileri görünür kılar.

BI ile hazırlanan otomatik raporlar sayesinde ekibinizin performansını görebilirsiniz. Bu sayede ekibinizin güçlü ve zayıf yönlerini takip eder ve gerekli iyileştirmeleri yaparsınız. BI ile hazırlanan raporlar sayesinde geliriniz %23 artar. Aktivite bazlı yönetim imkanı sağladığı için portföy hakimiyeti artar. Satış ekibinizin performansını arttırmak için sistemlerinizi BI raporlama ile entegre edin.

Sıkça Sorulan Sorular

Ekmob’a giriş yaptığınızda, sizi karşılayan panoda önerilen raporlamalar bulunmaktadır.

  • Ekstra istediğiniz tüm raporlamaları info@ekmob.com adresine mail atarak iletebilirsiniz.

Talep edilen rapor, birden fazla müşterimizin kullanabileceği bir rapor ise ücretlendirilmemektedir. Fakat tamamen firmanıza özel bir raporlama geliştirmesi isteniyorsa veya kendi sistemlerinizle entegre olması isteniyorsa kapsamına göre ücretlendirilmektedir.

Ekmob SFA: Satış Ekibi Otomasyonu – Sales Force Automation
Ekmob SFA: Satış Ekibi Otomasyonu – Sales Force Automation
Ekmob SFA: Satış Ekibi Otomasyonu – Sales Force Automation
Ekmob SFA: Satış Ekibi Otomasyonu – Sales Force Automation

Başvuru ve Bilgi Formu

Satış sürecinizi veriye dayalı yönetmek istiyorsanız, lütfen formu doldurun. Süreç danışmanlarımız en hızlı şekilde sizinle iletişime geçecektir.

[contact-form-7 id=”260″ title=”Raporlama”]

Tüm referanslarımızı inceleyin.

Ekmob SFA: Satış Ekibi Otomasyonu – Sales Force Automation