icon-otomotiv icon-insaat icon-medikal icon-close icon-banka icon-endustri icon-customer icon-activity icon-target icon-report icon-rocket icon-down icon-calendar icon-data icon-personal icon-mobile icon-flag icon-team icon-right-secondary icon-kvkk icon-iso icon-lock icon-ip icon-dmz icon-reload icon-stats-down icon-stats-up icon-job icon-role icon-home icon-integrations icon-app-market icon-zoom icon-social-facebook icon-social-twitter icon-social-instagram icon-social-medium icon-social-youtube icon-social-spotify icon-social-linkedin
Ekmob_Ekranlar (3)

Satış Dünyasının Gizli Kahramanı: Teknoloji

Okuma Süresi: 2 dakika Satış dünyasının, her an karşılaşılabilen farklı zorlukları vardır. Teknik olarak satış öncesi süreçte potansiyel müşterinizi ve onun potansiyel ihtiyaçları için...

Satış dünyasının, her an karşılaşılabilen farklı zorlukları vardır. Teknik olarak satış öncesi süreçte potansiyel müşterinizi ve onun potansiyel ihtiyaçları için sahip olduğunuz hizmetleri bir araya getirmek zorundasınız.

Doğru hamleyi doğru anda yapmak hayati öneme sahip. Fakat potansiyel müşterinizi çok da iyi tanımıyorsunuz. İhtiyaçlarla hizmetleri eşlemenize yardım edecek o değerli hikaye geçmişine sahip değilsiniz ve doğru verilere erişemiyorsunuz. İşte tam o sırada Ekmob SFA sizin gözün kulağınız ve en değerli yardımcınız oluyor. 

Oyunun seyrini değiştirecek hamle ise müşterinizin ihtiyaçlarına hâkim olmak. Veri analizi ve araştırma imkanını sağlayan araçlar ise sürecin vazgeçilmez kahramanları. Ekmob SFA’nın işiniz üzerindeki etkisini anlatmak için basit bir örnek: Müşteriniz size saati sorduğu an, sizin kahramanınız kolunuzdaki saat demektir.

HER SAVAŞIN BİR KAHRAMANI OLUR

İş dünyası bitmeyen bir oyun gibi. Kazanmak, yarın kaybetmeye başlamayacağınız anlamına gelmez. Bu yüzden müşterileriniz hazırlık yaparlar. Yıllık taleplerini öngörüler üzerinden şekillendirerek kar marjlarını artırmaya ve korumaya çalışırlar. Bu aşamada doğru verilere ulaşmak için şirketler tarafından ciddi yatırımlar yapılır. Sonuç olarak bilgi, satışçının en güçlü satış silahı olarak karşımıza çıkıyor. 

TEKNOLOJİNİN NİMETLERİ: DİJİTAL KAHRAMANLAR

Veri çağının zirvesindeyken bilgiye ulaştıran kahramanlardan faydalanmak sizi bir adım ileriye taşır. Müşteri ilişkilerini etkili şekilde yönetebilmek, analiz yapabilmek ve mevcut sistemi iyileştirebilmek için satış yolculuğunun her adımında çözümlere ihtiyaç duyulur. Ekmob SFA’nın sunduğu mükemmeliyetçi satış sistemleri ile kendinizi asla yalnız hissetmezsiniz. 

EKMOB SFA ÇÖZÜMLERİ NELERDİR?

Ekmob SFA

İnşaattan otomotive, medikalden sigorta ve finans sektörüne kadar iş dünyasının her alanında, satışa dair tüm sorunlara etkili çözümler sunuyoruz. 

Neler yapıyoruz? 

İnşaat sektörünü ele alalım… Piyasayı anlık takip etmek, veriye dayalı raporlara ışık hızında ulaşmak ve saha satış ekiplerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözümlere kavuşturmak isterseniz doğru adres Ekmob SFA.

Ya da otomotiv sektöründesiniz diyelim… Yedek parça piyasası ne durumda, ekibinizin takvimi güncel mi, mevcut siparişlerle ilgili ne tür aksiyonlar alındı veya raporlar ne alemde… 

Tüm bu soru ve sorunlara kısaca en doğru cevap Ekmob SFA. Teknolojik kahramanlar tek bir vizyonda bir araya geliyor, şirketinizin ve satış ekibinizin en güçlü silahına dönüşüyor. Hızlı, güvenilir ve yönetilebilir şirket içi veri ağı ile işinize dair tüm detaylar Ekmob SFA ile kontrolünüzün altında. 

 EKMOB SFA geleceği bugünden hizmetinize sunuyor

Ekmob SFA-I modülü sayesinde, şirketler, satış ekiplerinin tüm davranışları ve dönüşüm oranlarını şirket genelinde deneyimleyerek satış ekibini, müşterilerini ve satışlarını skorlayabiliyorlar. 

Böylece Ekmob SFA destekli tüm şirketler en değerli satış ekiplerini, en değerli müşteri profillerini ve en karlı satış modelini rahatça ortaya çıkartabiliyor.

Tüm platformlarda aynı performans 

Satış ekibinizi, müşterilerinizi, satışlarınızı tek bir platform üzerinden yönetebilirsiniz. Ekmob SFA üst düzey akıllı raporlar oluşturmaktan, satış ekibinin evrak islerini mobil hale getirip, satış surecindeki faaliyetleri görünür kılmaya kadar satış döngüsünün her anında, her platformda yanınızdadır. İster cep telefonundan, isterseniz tabletinizden isterseniz de bilgisayarınızdan tüm süreçlere en rahat şekilde ulaşabilirsiniz.

Ekmob SFA ile sürdürülebilir başarıyı yakalayın

Biliyoruz ki iyi satış dünyasının iyi birer satış ekibine ihtiyacı var. Bu da her zaman iyi satış ekipleri istihdam etmenizi zorunlu kılar. Bu süreç de bazen yorucu, maliyetli olabilir, bazen doğru kişileri bulmanız yıllar alabilir. Ekmob ise sizin 1 yıldan kısa bir zamanda sürdürülebilir bir satış stratejisi ve kültürü̈ inşa etmenize olanak sağlar. Böylece satış ekibinizin her üyesi potansiyel bir satış kahramanı olur. 

« »